Trwają zapisy do XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Trwają zapisy do XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 27/02/2023

Coraz mniej czasu zostało na zapisy do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - półfinały już 10 marca 2023 r.

 

Zgłoszenia do XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są przyjmowane do 10 marca 2023 r. – tym dniu odbędą się półfinały.

Zachęcamy do zapisów zarówno młodych, jak i zawodowych mechaników. Możecie liczyć na potężną dawkę wiedzy, spotkania z ekspertami z branży, ludźmi kształtującymi trendy w motoryzacji i dobrą zabawę. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Co czeka uczestników Mistrzostw Mechaników

Na uczestników XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników czeka wiele aktywności przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

 

PLATINUM ORLEN OIL to strategiczny partner wydarzenia. Młodych i zawodowych mechaników będą zagrzewać do walki Ambasadorowie marki PLATINUM ORLEN OIL: Robert Kubica, Kuba Przygoński, Bartosz Zmarzlik i Miko Marczyk, a także Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Zgłaszajcie się, zdobywajcie wiedzę od najlepszych, a przy tym dobrze się bawcie. W tym roku mamy dla Was wiele nowości, działań edukacyjnych, możliwość zdobycia nowej kwalifikacji zawodowej – mechanik pojazdów hybrydowych i elektrycznych, w to jeszcze nie wszystko. Grzegorz Duda

 

Partnerzy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przygotowali dla ich uczestników akcje specjalne:

 

• PLATINUM CARD marki PLATINUM ORLEN OIL
• „Akcja Filtracja” marki FILTRON
• Naładuj się Wiedzą z Vartą
• Moje NEO Tools Grupy Topex
• „Nawozimy z klasą” firmy Anwil

 

Warsztaty Akademii Młodego Mechanika” – to z kolei akcja specjalna dla nauczycieli, bez których zaangażowania nie byłoby Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Na nauczycieli i dyrektorów szkół, którzy zgłoszą się do akcji i najciekawiej opiszą działania, jakie podejmują, by przygotować uczniów do udziału, czeka nagroda specjalna – bilety wstępu na targi Poznań Motor Show, a także spotkanie z Ambasadorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, szkolenia oraz wyposażenie szkolnego warsztatu.

Kategorie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników odbędą się w 7. kategoriach:

 

Młody Mechanik
Mechanik Zawodowy
Elektromobilni
Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawiła się w 2022 r. po raz pierwszy
Młody Lakiernik

 

Od 2023 roku kategoria Młody Lakiernik powraca po krótkiej przerwie jako jedna z kategorii Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a wraz z nią pojawia się nowy partner – Axalta Coating Systems i jej marka Standox.

 

W ramach kategorii Elektromobilni organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników rozpoczynają jako pierwsi budowanie świadomości wodorowej u podstaw wśród 1260 szkół zawodowych i technicznych w całej Polsce.

 

W organizację XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zaangażowali się ich wieloletni, a także nowi partnerzy: m.in. FILTRON, VARTA, Yamaha, Grupa DBK, Texa, EVB, Overcome, Auto-Test, ZF Aftermarket z markami (TRW, Sachs, Lemförder), Integra, PHU SZCZEPAN z marką REDATS, Motowarsztat, 3D Phoenix oraz Centrum Modelowania Przestrzennego.

 

Partnerem merytorycznym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest Autosdystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

Harmonogram XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

  • Zapisy – 16 stycznia 2023 r. – 10 marca 2023 r., godz. 11:59
  • Półfinały online – 10 marca 2023 r. godzina 12:00 – Targi Edukacyjne w Poznaniu
  • Finały – 30 marca – 2 kwietnia 2023 r. – Poznań Motor Show

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczególnie cenne, świadczące o randze Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są patronaty honorowe: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wiceprezesa Rady Ministrów Henryka Kowalczyka, Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, Minister Klimatu i Środowiska Anny Moskwy, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego z Prezesem Jakubem Farysiem, Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, Związku Dealerów Samochodów, Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych oraz szeregu instytucji rządowych i branżowych.

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są szeroko relacjonowane przez media aftermarketowe, branżowe i regionalne.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).