FILTRON ponownie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

FILTRON ponownie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Joanna Piszcz 12/12/2022

FILTRON na dłużej wiąże się z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników. Młodzi mechanicy będą czerpać wiedzę od ekspertów marki.

 

Jako partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników FITRON organizuje akcje specjalne, przygotowuje konkurencje praktyczne, organizuje szkolenia i chętnie gości młodych mechaników w swojej fabryce. Przygotowane w atrakcyjnej formie materiały edukacyjne marki FILTRON służą uczestnikom Mistrzostw do poszerzenia wiedzy o filtracji w motoryzacji nie tylko przed finałami Mistrzostw.

Misją marki FILTRON jest edukacja młodych mechaników. Nasi eksperci co roku przygotowują materiały edukacyjne i konkurencje praktyczne dla uczestników i finalistów, a potrzeby w tym zakresie są ogromne. Dlatego z ogromną przyjemnością włączamy się co roku w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i cieszymy się, że zainteresowanie zagadnieniami filtracji wśród uczestników jest tak duże. Paweł Grześkowiak Brand Manager marki FILTRON

 

Dzięki takim wydarzeniom jak „Akcja Filtracja” i wiedzy dostarczanej przez ekspertów marki za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika uczestnicy Mistrzostw zdobywają wiedzę, przygotowują się do eliminacji, sprawdzają wiadomości rozwiązując testy, a na najlepszych czeka wyjątkowa nagroda – „zielona karta” uprawniająca do udziału w finałach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wynik eliminacji.

Zacieśnienie współpracy z FILTRON to szansa dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej nie tylko produktów marki, ale także filtracji w motoryzacji. To również szkolenia i spotkania z ekspertami FILTRON w szkołach, możliwość bezpośrednich kontaktów, zadawania pytań – bezcenne w edukacji młodych mechaników. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Filtry marki FILTRON są produkowane w wielkopolskim Gostyniu od ponad 40 lat. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów.

 

Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące. FILTRON stale inwestuje w rozwój parku maszynowego. W latach 2016-2022 firma przeznaczyła na ten cel ponad 150 mln złotych.

 

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Firma oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

W kwietniu 2022 roku odbyła się XI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finalistom można było kibicować podczas konkurencji praktycznych na największych targach motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).