Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Grupą DBK

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Grupą DBK

person Redakcja 4/01/2023

Grupa DBK i Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników przedłużają współpracę.

Grupa DBK zacieśnia współpracę z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Eksperci firmy obejmą wsparciem uczestników kategorii Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych i Elektromobilni. Grupa DBK zadba nie tylko o materiały edukacyjne, ale przygotuje również konkurencje praktyczne dla finalistów Mistrzostw.

 

Dzięki wsparciu Grupy DBK uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności w obszarach, których brakuje w programach szkolnych – naprawach pojazdów ciężarowych i elektrycznych.

Chcemy położyć nacisk na działania eksperckie i wsparcie merytoryczne uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Podczas finałów kategorii Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych przeprowadzimy konkurencje praktyczne w zakresie diagnostyki na ciągniku siodłowym marki DAF, a w ramach kategorii Elektromobilni wprowadzimy finalistów w świat technologii rozszerzonej rzeczywistości z IVECO eDaily. Zaprezentujemy także zaktualizowaną wersję Podręcznika Młodego Mechanika, przygotujemy ciekawe nagrody dla finalistów obu kategorii. Anna Kolecko Specjalista ds. Komunikacji i PR w Grupie DBK

 

Premierowa wersja Podręcznika Młodego Mechanika Grupy DBK została zaprezentowana w 2022 roku podczas XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. To kompendium wiedzy dla przyszłych mechaników pojazdów ciężarowych.

Dzięki współpracy z Grupą DBK uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli okazję uczyć się od najlepszych. Doświadczenie ekspertów Grupy DBK jest doskonałym dopełnieniem działań edukacyjnych, które prowadzimy. Cieszymy się, że zyskaliśmy partnera, który podzieli się swoją wiedzą z młodymi mechanikami. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Grupa DBK to największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży transportu, spedycji i logistyki, a filozofią działania jest TOTAL CAREkompleksowe wsparcie w zakresie zakupu i obsługi posprzedażowej pojazdów ciężarowych i dostawczych, naczep i cystern. To także największa w Polsce sieć serwisów oraz punktów sprzedaży pojazdów używanych (ciągniki siodłowe, naczepy, samochody dostawcze). To ponadto autoryzowana sieć sprzedaży nowych pojazdów ciężarowych marki DAF, IVECO oraz naczep KÖGEL.

 

Grupa DBK co roku zdobywa wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w zakresie standardów, sprzedaży i obsługi klienta. W 2021 roku Grupa DBK została nagrodzona tytułem Najlepszego Dealera Pojazdów Używanych DAF w Europie. Z kolei w 2022 roku autorskie rozwiązanie telematyczne Grupy DBKDBK Fleet Management, zdobyło główną nagrodę w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Derby 2022 w kategorii „Technologie cyfrowe dla flot„.

 

Spółka DBK powstała w Olsztynie w 1996 r. Dziś w ramach grupy kapitałowej działa 13 podmiotów, w których pracuje ponad 1500 osób. Grupę DBK tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki, dzięki którym możliwa jest kompleksowa obsługa flot pojazdów ciężarowych – od finansowego wsparcia podczas zakupu, przez dobór odpowiedniego pojazdu, po pełną obsługę posprzedażową.

 

W kwietniu 2022 roku odbyła się XI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finalistom można było kibicować podczas konkurencji praktycznych na największych targach motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika. Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).