XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Integra Software

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Integra Software

person Redakcja 21/01/2023

Producent oprogramowania dla motoryzacji, Integra Software, po raz kolejny dołącza do grona partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - będzie wspierać uczestników i szkoły.

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż związanych z motoryzacją i transportem. Systemy są tworzone zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych jak i baz transportowych. Wśród Partnerów producenta oprogramowania można wymienić takie firmy jak: Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Auto Partner, Inter-Team, Auto Land, Denckermann, Microsoft, TecAlliance i Mercedes-Benz.

 

Segment rynku, w którym specjalizuje się Integra Software, idealnie wpisuje się w cele XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Cyfryzacja oraz digitalizacja są nieodłącznymi elementami branży automotive. Komputery to od wielu lat standard w warsztatach oraz hurtowniach motoryzacyjnych, a sam pojazd samochodowy to także komputer na czterech kołach naszpikowany elektroniką.

 

Eksperci firmy Integra Software po raz kolejny dostarczą uczestnikom XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników potężną dawkę wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań informatycznych, cyfryzacji i digitalizacji ułatwiających pracę w warsztacie samochodowym oraz innych firmach związanych z branżą automotive.

Nasze oprogramowanie zostało wykorzystane w finałowych konkurencjach praktycznych, podczas których główny nacisk stawialiśmy na aktywne przyjęcie pojazdu do serwisu. W tym roku chcemy jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać szczególnie młodych ludzi z możliwościami wykorzystania oprogramowania komputerowego w pracy warsztatowej. Nasze działania nie będą się ograniczały tylko do finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Będziemy także współpracować ze szkołami, do których uczęszczają uczniowie. Kacper Mioduszewski Integra Software

 

Historia pierwszych rozwiązań firmy Integra sięga 1996 r. Projektowanie oraz tworzenie aplikacji oparte jest na wieloletnim doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i motoryzacyjnej. Według niezależnego raportu dot. komputeryzacji oraz cyfryzacji warsztatów 25% firm używa rozwiązań marki Integra.

 

Firma Integra Software oferuje między innymi oprogramowanie ERP do obsługi serwisów i salonów samochodowych, aplikacje mobilne dla doradców, mechaników i klientów serwisów, programy dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, platformy internetowe eCommerce B2B i B2C do sprzedaży części z danymi katalogowymi TecDoc oraz opon z dedykowaną bazą, systemy do sprawnej wyceny napraw, dane serwisowo-naprawcze, systemy centralne dla sieci serwisowych oraz platformy do obsługi flot pojazdów.

Celem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest wszechstronne kształcenie młodych ludzi, którzy w przyszłości trafią na rynek pracy do serwisów samochodowych, czy sklepów motoryzacyjnych. Zawód mechanika to nie tylko wiedza z zakresu mechaniki, ale także z obszarów informatyki, cyfryzacji oraz digitalizacji. Cieszymy się więc, że uczestnicy Mistrzostw będą mieli możliwość czerpać z wiedzy ekspertów firmy Integra Software, której oferta obejmuje niezwykle istotny obszar związany z motoryzacją. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, w dniach od 30 marca do 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie: https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).