XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Integra Software

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Integra Software

Producent oprogramowania dla motoryzacji, Integra Software, po raz kolejny dołącza do grona partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - będzie wspierać uczestników i szkoły.

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż związanych z motoryzacją i transportem. Systemy są tworzone zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych jak i baz transportowych. Wśród Partnerów producenta oprogramowania można wymienić takie firmy jak: Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Auto Partner, Inter-Team, Auto Land, Denckermann, Microsoft, TecAlliance i Mercedes-Benz.

 

Segment rynku, w którym specjalizuje się Integra Software, idealnie wpisuje się w cele XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Cyfryzacja oraz digitalizacja są nieodłącznymi elementami branży automotive. Komputery to od wielu lat standard w warsztatach oraz hurtowniach motoryzacyjnych, a sam pojazd samochodowy to także komputer na czterech kołach naszpikowany elektroniką.

 

Eksperci firmy Integra Software po raz kolejny dostarczą uczestnikom XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników potężną dawkę wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań informatycznych, cyfryzacji i digitalizacji ułatwiających pracę w warsztacie samochodowym oraz innych firmach związanych z branżą automotive.

Nasze oprogramowanie zostało wykorzystane w finałowych konkurencjach praktycznych, podczas których główny nacisk stawialiśmy na aktywne przyjęcie pojazdu do serwisu. W tym roku chcemy jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać szczególnie młodych ludzi z możliwościami wykorzystania oprogramowania komputerowego w pracy warsztatowej. Nasze działania nie będą się ograniczały tylko do finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Będziemy także współpracować ze szkołami, do których uczęszczają uczniowie.

Integra Software - Kacper Mioduszewski

 

Historia pierwszych rozwiązań firmy Integra sięga 1996 r. Projektowanie oraz tworzenie aplikacji oparte jest na wieloletnim doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i motoryzacyjnej. Według niezależnego raportu dot. komputeryzacji oraz cyfryzacji warsztatów 25% firm używa rozwiązań marki Integra.

 

Firma Integra Software oferuje między innymi oprogramowanie ERP do obsługi serwisów i salonów samochodowych, aplikacje mobilne dla doradców, mechaników i klientów serwisów, programy dla sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, platformy internetowe eCommerce B2B i B2C do sprzedaży części z danymi katalogowymi TecDoc oraz opon z dedykowaną bazą, systemy do sprawnej wyceny napraw, dane serwisowo-naprawcze, systemy centralne dla sieci serwisowych oraz platformy do obsługi flot pojazdów.

Celem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest wszechstronne kształcenie młodych ludzi, którzy w przyszłości trafią na rynek pracy do serwisów samochodowych, czy sklepów motoryzacyjnych. Zawód mechanika to nie tylko wiedza z zakresu mechaniki, ale także z obszarów informatyki, cyfryzacji oraz digitalizacji. Cieszymy się więc, że uczestnicy Mistrzostw będą mieli możliwość czerpać z wiedzy ekspertów firmy Integra Software, której oferta obejmuje niezwykle istotny obszar związany z motoryzacją.

Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, w dniach od 30 marca do 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie: https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).