Wyposażenie warsztatowe PHU SZCZEPAN na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Wyposażenie warsztatowe PHU SZCZEPAN na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

PHU SZCZEPAN, dystrybutor marki REDATS, dołącza do Partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - dostarczy urządzenia warsztatowe do konkurencji praktycznych.

Profesjonalny warsztat samochodowy nie może istnieć bez nowoczesnych urządzeń dostosowanych do wymagań współczesnych samochodów. Dobrej jakości, funkcjonalne wyposażenie warsztatowe ułatwia pracę mechanikom i umożliwia wykonywanie najbardziej skomplikowanych czynności serwisowych.

 

Z takich urządzeń skorzystają uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. PHU SZCZEPAN zadba o to, by podczas konkurencji praktycznych finaliści Mistrzostw mogli sprawdzać swoje umiejętności na profesjonalnych urządzeniach wyposażenia warsztatowego marki REDATS. To m.in. maszyny wulkanizacyjne, podnośniki kolumnowe, czy urządzenia do wymiany oleju. O zaletach wyposażenia warsztatowego marki REDATS będą się mogli przekonać uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników chcemy zapoznać młodych i zawodowych mechaników z nowoczesnym sprzętem niezbędnym w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Uczestnicy poznają m.in. zalety urządzeń do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów, automatycznych wyważarek do kół samochodów osobowych, automatycznych montażownic, podnośników i zlewarko-wysysarek oleju. Z myślą o młodych mechanikach motocyklowych przygotujemy m.in. uniwersalny uchwyt do wyważania kół motocyklowych, montażownicę do kół motocyklowych oraz podnośnik motocyklowy.

PHU SZCZEPAN - Karolina Ślebocka

 

Motywem przewodnim tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest aktywne przyjęcie pojazdu do serwisu. A tak jak podczas każdych finałów – liczą się umiejętności praktyczne, niezbędne w codziennej praktyce warsztatowej.

Dzięki współpracy z takimi partnerami jak PHU SZCZEPAN mamy szansę pokazać uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na czym polega codzienna praca w warsztacie samochodowym, z jakiego wyposażenia warto korzystać i jakie czynności serwisowe można przeprowadzić w sposób profesjonalny, zgodny z najwyższymi standardami dzięki wysokiej jakości urządzeniom. To także świetna okazja do edukacji w praktyce, a to bardzo cenna wiedza.

Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).