Wyposażenie warsztatowe PHU SZCZEPAN na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Wyposażenie warsztatowe PHU SZCZEPAN na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 20/01/2023

PHU SZCZEPAN, dystrybutor marki REDATS, dołącza do Partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - dostarczy urządzenia warsztatowe do konkurencji praktycznych.

Profesjonalny warsztat samochodowy nie może istnieć bez nowoczesnych urządzeń dostosowanych do wymagań współczesnych samochodów. Dobrej jakości, funkcjonalne wyposażenie warsztatowe ułatwia pracę mechanikom i umożliwia wykonywanie najbardziej skomplikowanych czynności serwisowych.

 

Z takich urządzeń skorzystają uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. PHU SZCZEPAN zadba o to, by podczas konkurencji praktycznych finaliści Mistrzostw mogli sprawdzać swoje umiejętności na profesjonalnych urządzeniach wyposażenia warsztatowego marki REDATS. To m.in. maszyny wulkanizacyjne, podnośniki kolumnowe, czy urządzenia do wymiany oleju. O zaletach wyposażenia warsztatowego marki REDATS będą się mogli przekonać uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników chcemy zapoznać młodych i zawodowych mechaników z nowoczesnym sprzętem niezbędnym w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Uczestnicy poznają m.in. zalety urządzeń do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów, automatycznych wyważarek do kół samochodów osobowych, automatycznych montażownic, podnośników i zlewarko-wysysarek oleju. Z myślą o młodych mechanikach motocyklowych przygotujemy m.in. uniwersalny uchwyt do wyważania kół motocyklowych, montażownicę do kół motocyklowych oraz podnośnik motocyklowy. Karolina Ślebocka PHU SZCZEPAN

 

Motywem przewodnim tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest aktywne przyjęcie pojazdu do serwisu. A tak jak podczas każdych finałów – liczą się umiejętności praktyczne, niezbędne w codziennej praktyce warsztatowej.

Dzięki współpracy z takimi partnerami jak PHU SZCZEPAN mamy szansę pokazać uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na czym polega codzienna praca w warsztacie samochodowym, z jakiego wyposażenia warto korzystać i jakie czynności serwisowe można przeprowadzić w sposób profesjonalny, zgodny z najwyższymi standardami dzięki wysokiej jakości urządzeniom. To także świetna okazja do edukacji w praktyce, a to bardzo cenna wiedza. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).