Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Grupą Topex i marką NEO Tools

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z Grupą Topex i marką NEO Tools

person Joanna Piszcz 8/12/2022

Polski producent narzędzi warsztatowych - Grupa Topex - dostarcza wiedzę i narzędzia wykorzystywane w konkurencjach praktycznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Grupa Topex wraz z marką NEO Tools jest obecna na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników niemal od pierwszej edycji. Narzędzia i elektronarzędzia polskiego producenta są dobrze znane finalistom nie tylko dzięki konkurencjom praktycznym rozgrywanym na stanowisku firmy. Podczas ostatniej edycji wszystkie zadania finałowe partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zostały przeprowadzone z wykorzystaniem narzędzi NEO Tools.

 

Od 2023 roku, dzięki zacieśnieniu współpracy z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, Grupa Topex wraz z marką NEO Tools będą wspierać młodych i zawodowych mechaników przez kolejne trzy lata.

Dzięki współpracy z Grupą Topex i marką NEO Tools uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników mają dostęp do profesjonalnej wiedzy dotyczącej wykorzystywania nowoczesnych narzędzi w pracy warsztatowej. Mogą je także wypróbować w praktyce, co jest niezwykle cenne nie tylko dla młodych, ale także zawodowych mechaników. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Materiały edukacyjne marki NEO Tools dotyczące wykorzystania narzędzi i elektronarzędzi w motoryzacji są dostępne także za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika.

 

Dodatkowo, uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w ramach akcji „Moje NEO Tools” zdobywają wiedzę, a najlepsi zyskują prawo udziału w finałach bez względu na wyniki eliminacji. Ambasadorem akcji jest Grzegorz Duda, współtwórca i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Eksperci Grupy Topex i naszej marki narzędzi NEO Tools są zawsze gotowi dzielić się wiedzą z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Stale udoskonalmy narzędzia i elektronarzędzia, aby w jak największym stopniu ułatwić pracę mechanikom w warsztatach samochodowych i dostosować nasze produkty do potrzeb współczesnej motoryzacji. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to świetna okazja, by zaprezentować naszą ofertę i przeszkolić młodych i zawodowych mechaników z zakresie ich wykorzystywania w codziennej pracy. Jarosław Kowalczyk Manager Projektów Marketingowych Grupy Topex

Grupa Topex to polska firma, oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi, a jej priorytetem jest wspieranie osób korzystających z narzędzi, w tym mechaników samochodowych. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się 5 marek własnych z ofertą ponad 7200 produktów, dedykowaną do różnych segmentów rynku. Główną marką Grupy Topex jest NEO Tools.

 

W kwietniu 2022 roku odbyła się XI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finalistom można kibicować podczas konkurencji praktycznych na największych targach motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).