Diagnostyka z firmą TEXA na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Diagnostyka z firmą TEXA na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 19/01/2023

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ponownie będą mieli okazję czerpać wiedzę od ekspertów firmy TEXA, która zdecydowała się na trzyletnią współpracę.

Prawidłowa i szczegółowo wykonana diagnostyka to podstawa w warsztacie samochodowym. Bez niej mechanik nie jest w stanie wykryć ani zlikwidować usterek. Uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie w tym zakresie edukować TEXA – lider w produkcji wielomarkowych urządzeń diagnostycznych.

 

Bogata oferta firmy TEXA to urządzenia diagnostyczne, analizatory spalin, stacje obsługi samochodowych układów klimatyzacji oraz urządzenia do telediagnostyki samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Młodzi i zawodowi mechanicy mieli już możliwość zapoznania się z urządzeniami firmy podczas ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

TEXA debiutowała na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w 2022 roku. Nasi eksperci z przyjemnością dzielili się wiedzą z uczestnikami. Do konkurencji praktycznych wykorzystaliśmy stacje klimatyzacji TEXA. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania młodych ludzi i zapału, z jakim chcą zdobywać wiedzę. Dlatego w 2023 roku pojawimy się na Mistrzostwach ponownie. Barbara Masłowska Dyrektor Zarządzająca TEXA Poland

 

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli możliwość poszerzania wiedzy także dzięki materiałom edukacyjnym marki TEXA dostępnym za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika.

Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników stawiamy na profesjonalną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Chcemy wyrobić zwłaszcza w młodych mechanikach nawyki profesjonalnej obsługi serwisowej i diagnostyki. TEXA jest idealnym partnerem, by osiągnąć ten cel. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

TEXA obecna jest na całym świecie poprzez rozległą sieć dystrybucji. Aktualnie zatrudnia około 850 pracowników, w tym około 670 osób w centrali mieszczącej się w Monastier di Treviso, gdzie projektowana jest, wdrażana oraz produkowana pełna gama jej produktów. Nowy zakład TEXA, otwarty w 2012 roku obejmuje 30.000 m2 powierzchni zabudowanej na obszarze 100.000m2 terenu.

 

Polski oddział TEXA został założony w styczniu 2008 i znajduje się w Mysłowicach. Dostarcza na rynek polski kompletny asortyment urządzeń i usług TEXA. Wspiera swoich klientów i dystrybutorów poprzez usługi profesjonalnej infolinii technicznej CALL CENTER, która udziela porad w zakresie diagnostyki i napraw pojazdów, obsługi samochodowych układów klimatyzacji, analizy spalin, pomiarów diagnostyki konwencjonalnej oraz ogólnego wykorzystania narzędzi TEXA do diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli, skuterów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz sprzętu motorowodnego. Program szkoleniowy TEXAEDU oferuje mechanikom możliwość poszerzania wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu diagnostyki wielomarkowej samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).