ANWIL na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

ANWIL na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 22/01/2023

Liczący się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producent nawozów azotowych, ANWIL, dołącza do grona Partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Chemiczna spółka z Grupy ORLENANWIL – jest jednym z największych w Polsce producentów nawozów azotowych stosowanych w rolnictwie. Aktywnie współpracuje ze szkołami rolniczymi i angażuje się w promocję kształcenia zawodowego o profilu rolniczym. Teraz podejmuje kolejną inicjatywę edukacyjną – rozpoczyna współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników.

 

Z wieloletniego doświadczenia i wiedzy ekspertów spółki ANWIL będą czerpać uczestnicy kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych.

Współczesne rolnictwo to nie tylko zaawansowane technologicznie maszyny rolnicze, ale także nowej generacji nawozy. Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zadbamy o przekazanie młodym mechanikom wszechstronnej wiedzy jak ogromne znaczenie w efektywnym wykorzystaniu nawozów w rolnictwie mają sprawne i profesjonalnie serwisowane maszyny. Wbrew pozorom bardzo dużo zależy tu od mechanika. Elżbieta Jabłońska Zastępca Dyrektora Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu ANWIL S.A.

 

W ramach XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ANWIL organizuje akcję edukacyjną „Nawozimy z klasą„. Dzięki materiałom i testom sprawdzającym przygotowanym przez ekspertów firmy, dostępnych za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika, uczestnicy zdobędą profesjonalną wiedzę dotyczącą wykorzystania nawozów w rolnictwie. Najlepsi uzyskają tzw. „zieloną kartę” – możliwość udziału w finałach XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wynik eliminacji.

Każdego roku staramy się zaproponować uczestnikom Mistrzostw coś nowego. Bardzo zależy nam na wszechstronnym i jak najszerszym kształceniu młodych mechaników. Dzięki takiemu Partnerowi jak ANWIL z pewnością osiągniemy ten cel. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Włocławski ANWIL, spółka z Grupy ORLEN, to liczący się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producent nawozów azotowych – produkuje saletrę amonową Anvistar i saletrzakiCanvil Mg i Canvil S. To także jedyna firma w Polsce produkująca suspensyjny polichlorek winylu (nazwa handlowa: Polanvil). Korzenie działalności spółki sięgają 1966 roku. ANWIL jest jednym z największych pracodawców w regionie kujawsko-pomorskim.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).