Autos włącza się w XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Autos włącza się w XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

person Redakcja 4/02/2023

Zawód mechanika to szansa rozwoju w wielu obszarach motoryzacji. Autos będzie o tym przekonywał podczas XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Branża motoryzacyjna od kilku lat boryka się z brakiem fachowych, wykwalifikowanych pracowników. Brakuje nie tylko mechaników samochodowych, ale także profesjonalnych doradców klienta w oddziałach dystrybutorów części zamiennych czy w działach handlowych Rynek otwiera wiele możliwości rozwoju także dla mechaników, a ich praca nie musi ograniczać się do serwisowania pojazdów.

 

O tym wszystkim będzie przekonywał uczestników XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników Autosdystrybutor części zamiennych między innymi do pojazdów ciężarowych, partner merytoryczny wydarzenia. Eksperci Autos chcą pokazać młodym mechanikom, że ich wiedza techniczna jest bardzo istotnym atutem w innych obszarach motoryzacji.

Bardzo zależy nam na pokazaniu uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników różnych ścieżek rozwoju. Chcemy im uświadomić, że mechanik może być świetnym handlowcem czy doradcą klienta u dystrybutora. Dzięki wiedzy technicznej mechanicy doskonale sprawdzają się w tych zawodach, a doradców klienta posiadających profesjonalną wiedzę z zakresu techniki samochodowej bardzo brakuje na rynku. Robert Waszkowski Dyrektor Generalny Autos

 

Celem organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i ekspertów Autos jest jak najbardziej wszechstronne kształcenie młodych mechaników, m.in. w branży ciężarowej.

Uczymy nowego zawodu, jakim jest doradca serwisowy, który w przyszłości chcemy wprowadzić na rynek. Przekonujemy także, że to branża dla kobiet – to nie tylko praca mechanika w warsztacie samochodowym, ale także kierownika serwisu czy oddziału dystrybutora części zamiennych. Razem z firmą Autos chcemy budować świadomość możliwości rozwoju w branży wśród młodych mechanikó Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników pojawi się demo car Autos, prezentujący wyposażenie warsztatowe, w którym eksperci firmy będą odpowiadać na wszystkie pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami. Autos zorganizuje także akcję specjalną Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Działania Autos będzie wspierał zespół rajdowy Kamena Rally TeamORLENTeam.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).