VARTA naładuje wiedzą uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

VARTA naładuje wiedzą uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 10/01/2023

Należąca do firmy Clarios marka VARTA ponownie zagości na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, by naładować uczestników wiedzą o obsłudze i eksploatacji akumulatorów.

Akumulator – bez niego nie uruchomisz nawet najlepiej serwisowanego samochodu. Dlatego wiedzę o bateriach samochodowych, ich prawidłowym doborze, diagnostyce, eksploatacji, montażu, a także recyklingu powinien posiadać każdy profesjonalny mechanik. Tym bardziej, że niezwykle bogata oferta akumulatorów i wciąż pojawiające się nowinki techniczne mogą przyprawić o zawrót głowy nawet profesjonalistów z branży.

 

O naładowanie wiedzą młodych i zawodowych mechaników zadba VARTA, która po raz pierwszy gościła na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w 2022 roku.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wspaniała inicjatywa, która idealnie wpisuje się w strategię marki VARTA. Przykładamy wielką wagę do edukacji mechaników. Jest nam niezmiernie miło, że już kolejny rok będziemy wprowadzać młodych mechaników w tajniki prawidłowej pracy z akumulatorami, przygotowując ich do pracy w zawodzie. Magdalena Broszkiewicz Marketing Manager Clarios Poland, właściciela marki VARTA

 

Podczas ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników VARTA zaangażowała się w organizację konkurencji praktycznych rozgrywanych podczas finałów. Eksperci marki przygotowali także materiały edukacyjne dostępne za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika w ramach akcji „Naładuj się wiedzą„, której ambasadorem był Grzegorz Duda, współtwórca i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

Od 2023 roku zacieśniamy współpracę z VARTĄ. Ogromnie nas cieszy, że eksperci tak prestiżowej marki akumulatorów samochodowych zadbają o edukację młodych i zawodowych mechaników. To ogromna szansa dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, by uzyskać wiedzę od profesjonalistów. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

VARTA to marka o ponad 130 letniej tradycji. Akumulatory VARTA montowane są w milionach samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i przyczep kempingowych. Dzięki współpracy marki VARTA z warsztatami samochodowymi, kierowcy mają gwarancję prawidłowej diagnostyki i wymiany akumulatora.

 

W kwietniu 2022 roku odbyła się XI edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Finalistom można kibicować podczas konkurencji praktycznych na największych targach motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).