Auto-Test na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Biuro Rzeczoznawcze Auto-Test wprowadzi uczestników XII Ogólnopolskich Mistrzostw w tajniki zawodu rzeczoznawcy samochodowego.

Biuro Rzeczoznawcze Auto-Test z Tarnowa oferuje usługi specjalistyczne w branży motoryzacyjnej oraz ubezpieczeniowej, m.in. likwidację szkód komunikacyjnych, kosztorysy napraw, oględziny pojazdu przed zakupem czy szkolenia i uprawnienia energetyczne G1 i egzamin SEP.

 

Jako partner XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników Biuro Rzeczoznawcze Auto-Test wspiera uczestników wszystkich kategorii. Eksperci Auto-Test wprowadzą młodych mechaników w tajniki pracy rzeczoznawcy samochodowego, a uczestników kategorii Elektromobilni w zagadnienia dotyczące uprawnień niezbędnych do serwisowania pojazdów elektrycznych.

Kształcenie w kierunku zawodu mechanika samochodowego daje wiele możliwości podjęcia pracy, niekoniecznie w warsztacie samochodowym. Chcemy pokazać młodym ludziom, że mogą wybrać także inną ścieżkę – pracować jako rzeczoznawca samochodowy przy likwidacji szkód powypadkowych czy wykonywaniu ekspertyz technicznych dla klientów planujących zakup samochodu. Możliwości jest bardzo wiele. Marek Nytko właściciel Biura Rzeczoznawczego Auto-Test

 

Motywem przewodnim XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest aktywne przyjęcie do serwisu. Celem organizatorów i partnerów Mistrzostw jest wypracowanie, zwłaszcza u młodych mechaników, określonych nawyków oraz procedur, które są wyznacznikiem profesjonalnego przyjęcia pojazdu do warsztatu, a w przyszłości wprowadzenie na rynek nowego zawodu – doradcy serwisowego.

Nie wykluczamy wprowadzenia w przyszłości nowej kategorii Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – „młody rzeczoznawca”. Liczymy w tym zakresie na współpracę z Biurem Rzeczoznawczym Auto-Test i ogromne doświadczenie jego ekspertów zarówno w kwestii ekspertyz powypadkowych pojazdów, jak i nadawania uprawnień niezbędnych mechanikom serwisującym pojazdy elektryczne. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).