ZF Aftermarket kluczowym partnerem Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

ZF Aftermarket kluczowym partnerem Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

ZF Aftermarket zacieśnia współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników i Akademią Młodego Mechanika oraz zaoferuje jeszcze szersze wsparcie edukacyjne dla przyszłych pracowników warsztatów.

 

W 2023 r. ZF Aftermarket z jeszcze większym zaangażowaniem weźmie udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Dzięki bogatemu portfolio produktów firma gwarantuje edukację i ekspercką wiedzę uczestnikom niemal wszystkich kategorii.

 

ZF Aftermarket jako właściciel marek LEMFÖRDER, SACHS, TRW, WABCO i ZF może pochwalić się pokaźnym portfolio produktów obejmującym hamulce, sprzęgła, amortyzatory, elementy zawieszenia i układu kierowniczego, oleje oraz akcesoria, tym samym gwarantując dostęp do kompleksowej oferty produktów wykorzystywanych przy codziennej pracy mechaników obsługujących pojazdy osobowe, ciężarowe oraz motocykle.

 

Jako czołowy globalny dostawca produktów i technologii na rynek części zamiennych, firma rozwija również ofertę dedykowaną pojazdom elektrycznym i hybrydowym oraz stawia sobie za cel przygotowywanie warsztatów na wyzwania związane z ich obsługą i serwisowaniem. Dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest to niepowtarzalna okazja, by zagłębić się w tajniki motoryzacji w jej różnorodnych aspektach.

Zawsze z ogromną radością włączamy się w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a nasi eksperci chętnie udzielają szczegółowych informacji o produktach i stosowanych w nich technologiach, dzielą się wskazówkami technicznymi z młodymi i zawodowymi mechanikami, rozmawiają o współczesnych wyzwaniach motoryzacji. Tak będzie i tym razem, szczegóły naszego uczestnictwa w tegorocznych Mistrzostwach będziemy zdradzać w nadchodzących tygodniach. Zapewniamy przy tym, że jak co roku uczestnicy będą mogli czerpać z naszej wiedzy i ponad 100-letniego doświadczenia w branży oraz przekonać się w praktyce jak wygląda praca na naszych produktach.

Regional Marketing Manager w ZF Aftermarket - Monika Chomicka

 

ZF Aftermarket jest doskonale znany stałym bywalcom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a bogate wyposażenie stanowiska firmy i ogromne doświadczenie ekspertów technicznych to atut nie do przecenienia.

Wchodzimy w nowy etap współpracy z firmą ZF Aftermarket. Z takim partnerem jesteśmy w stanie zadbać o szeroką edukację zwłaszcza młodych adeptów szkół, a zawodowym mechanikom dostarczyć także merytoryczną wiedzę o rozwijającej się w zawrotnym tempie motoryzacji.

Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

ZF Aftermarket to przedsiębiorstwo osiągające sprzedaż o wartości 3 miliardów euro tworzone przez zespół liczący około 8000 pracowników na całym świecie. Posiada jednostki w 120 lokalizacjach w 40 krajach– w tym 90 centrów logistycznych – i korzysta z usług ponad 650 partnerów serwisowych o silnej pozycji na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym. To wszystko sprawia, że jest drugą największą na świecie firmą na rynku części zamiennych.

 

ZF Aftermarket zapewnia klientom dostęp do produktów marek LEMFÖRDER, SACHS, TRW, WABCO i ZF obejmującej hamulce, sprzęgła, amortyzatory oraz elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Oprócz branży motoryzacyjnej obsługuje także m.in.: energetykę wiatrową, rolnictwo, budownictwo, kolej oraz marine.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Shownajwiększych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).