To był tydzień! (9) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (9)

person Joanna Piszcz 3/03/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 25 lutego - 3 marca 2019 r.

Końcówka mijającego tygodnia przyniosła bardzo smutną wiadomość – zmarł Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil. Redakcja Motofaktor.pl składa wyrazy współczucia dla rodziny i współpracowników.

 

Pozostałe informacje – Centrum Badań Materiałowych Instytutu Transportu Samochodowego zweryfikowało jakość popularnych płynów hamulcowych klasy DOT-4 dostępnych na polskim rynku, wyniki nie napawają optymizmem. Producent filtrów – Hengst Filter – rozpoczął budowę fabryki w Rawiczu. Z kolei ZF otworzył nowe centrum testowania technologii napędowych. Natomiast Brembo podsumowało projekt Lowbrasys (“LOW environmental impact BRAke SYStem” – “system hamulcowy o niskim wpływie na środowisko”).

 

Dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – Europart – wprowadził szereg cyfrowych udogodnień dla klientów, podobnie CAIRO-soft, producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Oferta Auto Partner S.A. poszerza się o regenerowane produkty marki Remante.

 

Na stronie internetowej Ravenol Professionals pojawił się terminarz szkoleń organizowanych dla uczestników sieci. Na starcie sezonu klimatyzacyjnego 2019 firma Behr Hella Service stworzyła bogaty pakiet świadczeń, wspierających niezależne warsztaty przy przeglądach klimatyzacji.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).