Remante – nowa marka w ofercie Auto Partnera | MOTOFAKTOR

Remante - nowa marka w ofercie Auto Partnera

person Adrian Januszkiewicz 26/02/2019

Oferta Auto Partner SA poszerza się o regenerowane produkty marki Remante.

Firma Remante ma czeskie korzenie i jest specjalistą w dziedzinie produktów regenerowanych. Posiada szeroką ofertę asortymentu dieslowskiego, turbosprężarek oraz elektrycznych elementów sterowania. W swojej ofercie posiada także elementy układów kierowniczych, zacisków hamulcowych, kompresorów klimatyzacji oraz alternatorów i rozruszników.

 

Do regeneracji wszystkich produktów wykorzystywane są nowoczesne metody oparte o procesy regeneracji fabrycznej. Każda wymieniona część towaru regenerowanego jest uprzednio testowana, co gwarantuje jakość na każdym etapie regeneracji. Przekłada się to na ostateczną wysoką jakość towaru objętego 24 miesięczną gwarancją.

 

Oferta Auto Partner budowana będzie w pierwszej kolejności o asortyment części do silników diesla, ale rozwijane będą również inne linie produktowe.

 

Pełny katalog Remante znajduje się na stronie marki.

 

Firma Remante realizuje zamówienia ekspresowe, więc Auto Partner zachęca do korzystania z tej możliwości – ekspresy@autopartner.com.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).