CAIRO-soft zmienia stronę internetową i nazwy produktów | MOTOFAKTOR

CAIRO-soft zmienia stronę internetową i nazwy produktów

person Januszkiewicz Adrian 25/02/2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i w trosce o wygodę klientów CAIRO-soft stworzyło nową wersję swojej strony internetowej, a także zmieniło nazwy swoich produktów.

CAIRO-soft, jeden z wiodących producentów oprogramowania dla branży motoryzacyjnej, prezentuje nową odsłonę strony internetowej www.cairo.pl. Zmianie uległy również nazwy produktów, które z powodzeniem od ponad 25 lat firma wprowadza na rynek polski jak i zagraniczny. Stale podnosząc swoje kompetencje CAIRO-soft dostosowało swoją ofertę do aktualnych potrzeb klientów, a nowe nazwy w pełni charakteryzują specyfikę działalności i umożliwiają jeszcze prostszą identyfikację produktu. Firma w swojej ofercie posiada szereg innowacyjnych programów i usług między innymi:

 

  • ergonomiczny i sprawny system do zarządzania sprzedażą cairo.ERP – FALCON5
  • kompleksowy program zamówieniowy cairo.B2B – WEBTERMINAL
  • zaawansowany system zarządzania magazynem cairo.WMS
  • skuteczny program lojalnościowy cairo.PROFIT

 

Priorytetem firmy jest opracowywanie oraz wprowadzanie nowych rozwiązań w swojej działalności oraz profesjonalna współpraca z klientem. Zespół specjalistów tworzących firmę dąży do ciągłego rozwoju w zakresie nowych technologii i tworzenia oprogramowania dla przedsiębiorstw handlowych. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością nowej strony i z wprowadzonymi modyfikacjami.

 

Źródło: CAIRO-soft

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).