Szkolenia Ravenol Professionals | MOTOFAKTOR

Szkolenia Ravenol Professionals

person Adrian Januszkiewicz 28/02/2019

Na stronie Ravenol Professionals pojawił się terminarz szkoleń organizowanych przez Ravenol dla uczestników sieci.

Sieć Ravenol Professionals przykłada wielką wagę do podnoszenia kwalifikacji uczestników sieci. W XXI wieku, w czasach, kiedy technologia w dziedzinie motoryzacji nieustannie posuwa się do przodu, niezmiernie ważne jest, aby nadążyć za wyznaczanymi trendami i umiejętnie zdiagnozować przyczyny awarii samochodu.

 

Jak wiadomo, do znalezienia przyczyn usterki samochodu prócz profesjonalnych urządzeń diagnostycznych niezbędni są przede wszystkim odpowiednio wyszkoleni i doświadczeni fachowcy. Dlatego Ravenol jako organizator sieci Ravenol Professionals w trosce o najwyższą jakość usług wykonywanych w warsztatach zrzeszonych w sieci organizuje starannie opracowane szkolenia umożliwiające jego partnerom nieustanny rozwój.

 

Terminarz najnowszych szkoleń Ravenol został już opublikowany na stronie sieci. Dzięki temu w szybki sposób każdy z uczestników ma możliwość zapoznać się z tematami szkoleń i wybrać szkolenie odpowiednie dla jego potrzeb.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).