Zmarł Piotr Tochowicz – prezes zarządu Moto-Profil | MOTOFAKTOR

Zmarł Piotr Tochowicz - prezes zarządu Moto-Profil

person Adrian Januszkiewicz 1/03/2019

Firma Moto-Profil wydała oficjalny komunikat o śmierci prezesa Tochowicza.

Szanowni Państwo, z wielkim żalem informujemy, że 1 marca 2019 r. zmarł Pan Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil. To dla nas wszystkich ogromna strata. Pogrążeni w smutku zarząd i pracownicy naszej firmy są myślami z Rodziną Pana Piotra. Zarząd Moto-Profil, Leszek Żurek, Bogumił Papierniok.

 

Ciągłość działań biznesowych spółki Moto-Profil zapewniają członkowie zarządu przy wsparciu managerów.

 

Taki komunikat pojawił się dziś w godzinach popołudniowych na stronie sieci Moto-Profil.

 

Redakcja Motofaktor.pl składa wyrazy współczucia dla rodziny i współpracowników Prezesa Piotra Tochowicza.

 

Niemal dokładnie rok temu Piotr Tochowicz opowiadał nam w wywiadzie o początkach firmy Moto-Profil i jej pozycji na rynku: “P. Tochowicz: podążamy w kierunku wyznaczonym jakiś czas temu“.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).