Komponenty i szkolenia Behr Hella Service w zakresie klimatyzacji | MOTOFAKTOR

Komponenty i szkolenia Behr Hella Service w zakresie klimatyzacji

person Adrian Januszkiewicz 25/02/2019

Na starcie sezonu klimatyzacyjnego 2019  firma Behr Hella Service stworzyła bogaty pakiet świadczeń, wspierających niezależne warsztaty przy przeglądach klimatyzacji.

W obliczu postępującej elektryfikacji branży motoryzacyjnej Behr Hella Service ciągle rozbudowuje ofertę przeznaczoną dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Oprócz produktów konwencjonalnych, takich jak chłodnice płynu chłodzącego, ofertę uzupełniają w zakresie pojazdów hybrydowych z silnikami spalinowymi specjalne “komponenty e-mobilności”, takie jak elektryczne sprężarki dla systemów klimatyzacji włącznie z odpowiednimi olejami. Od lipca 2017 r. do oferty produktów firmy Behr Hella Service przeznaczonej dla europejskiego handlu niezależnego należą elektryczne komponenty do systemów klimatyzacji marki Sanden. Przedsiębiorstwo rozszerza też aktualnie swoją ofertę o “e-pompy wody”.

 

Profesjonalna wymiana sprężarki to od dawna ważny temat w każdym warsztacie samochodowym. W związku z tym na początku sezonu klimatyzacyjnego firma Behr Hella Service zaktualizowała również swoją bezpłatną aplikację poświęconą sprężarkom. Można w niej szybko odszukiwać ilości czynników chłodniczych i olejów sprężarkowych dla obsługiwanego pojazdu.

 

Pełna wiedza specjalistyczna, także dotycząca w szczególności systemów termicznych w pojazdach elektrycznych i hybrydowych, jest dostępna bezpłatnie na portalu Hella Tech World. Niezależny warsztat znajdzie tam wideoklipy techniczne, informacje i sposobie działania systemów oraz pożyteczne porady dotyczące napraw. Firma Hella zaktualizowała na przykład swoje narzędzie know-how. Wystarczy teraz jedno kliknięcie myszą, aby przyjrzeć się bliżej potrzebnym częściom i uzyskać wskazówki na temat możliwych usterek i sposobów ich usuwania. Ofertę elektroniczną uzupełniają dalsze materiały informacyjne dotyczące przeglądów klimatyzacji, zaktualizowanych ilości czynnika chłodniczego, list kontrolnych i filmów technicznych przedstawiających prawidłowe sposoby przeprowadzania napraw systemów klimatyzacji i chłodzenia silnika.

 

Więcej informacji na stronie www.behrhellaservice.com.

 

Źródło: Behr Hella Service

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).