To był tydzień! (9) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (9)

person Redakcja 6/03/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 28 lutego - 6 marca 2022 r.

Pierwszy tydzień marca za nami, a wojna na Ukrainie powoduje kolejne ruchy w branży motoryzacyjnej. Pomoc uchodźcom i solidarność zaoferowały m.in. Inter Cars i AURES Holdings.

 

Nexus zdecydował się pomagać Ukrainie na poziomie lokalnym ze wsparciem Inter Land, jak i globalnie, m.in. przez reaktywację Nexus United.

 

Działalność na rynku rosyjskim wstrzymały m.in. Auto Partner SA, TotalEnergies, Messe Frankfurt i ExxonMobil.

 

Nie obyło się też bez konsekwencji dla nas. W związku z zakłóceniami łańcucha dostaw przez wojnę Rosji z Ukrainą Grupa Volkswagen Poznań ogłosiła, że od 10 marca zakłady w Poznaniu i Wrześni wstrzymują produkcję.

 

Odchodząc jednak od tematu wojny, swoje wsparcie dla XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników potwierdziły Overcome i Grupa DBK.

 

Auto Partner SA otworzył nową filię w Otwocku, EUROPART po raz drugi został wyróżniony w konkursie innowacyjności TOP 100, a organizatorzy Automechaniki Frankfurt określili kryteria tegorocznych nagród Automechanika Innovation Awards.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).