Nexus reaktywuje Nexus United z centrum wsparcia uchodźców | MOTOFAKTOR

Nexus reaktywuje Nexus United z centrum wsparcia uchodźców

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2022

Nexus Automotive International ponownie uruchamia adres nexusunited@nexusautomotive.eu, aby koordynować wsparcie dla uchodźców.

Aby usprawnić działania całej N! Społeczności Nexus reaktywował adres nexusunited@nexusautomotive.eu. Dzięki niemu każdy może zapewnić pomoc, niezależnie od tego, czy jest członkiem Nexusa, jego dostawcą, partnerem czy osobą fizyczną.

 

Nexus Automotive International prześle wszystkie oferty wsparcia pod ten dedykowany adres, a N! Społeczność w Europie Wschodniej przejmie inicjatywę, aby wszystkie oferty były gotowe do działania i aby docierały do ​​najbardziej potrzebujących.

 

Emmanuel Voguet, dyrektor ds. komunikacji Nexus, przekaże wszystkie oferty humanitarne do dedykowanego centrum, a Hubert Slock, dyrektor generalny Nexus Automotive Central Europe, zorganizuje ostatnie połączenie, aby wsparcie było skuteczne.

 

Nexus Automotive International wezwie pomoc i odbierze wszelkie oferowane towary i materiały, które należy wysłać do uchodźców z Ukrainy.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).