Nexus z Inter Land zbierają rzeczy na pomoc Ukrainie | MOTOFAKTOR

Nexus z Inter Land zbierają rzeczy na pomoc Ukrainie

person Adrian Januszkiewicz 2/03/2022

W centrum logistycznym Inter Land Nexus zbiera rzeczy potrzebne uchodźcom z Ukrainy.

Nexus robi zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które w części dostarczy na granicę, a część na Ukrainę, tak żeby pomóc tym najbardziej potrzebującym.

 

Wykorzysta do tego centrum logistyczne firmy Inter Land, która zadeklarowała swoją pomoc przy segregacji i wysyłce darów do granicy.

 

Oto lista najbardziej potrzebnych rzeczy:

 

  • koce, śpiwory, karimaty,
  • apteczki, torby medyczne,
  • artykuły higieniczne (papier toaletowy, pieluchy, środki czystości),
  • artykuły medyczne (bandaże, plastry, opatrunki),
  • żywność długoterminowa,
  • woda pitna

 

Dary należy wysyłać na poniższy adres:

 

INTER LAND / NACE

Ul. Jarzębinowa 10

BRAMA NR 3

11-034 Stawiguda

POLAND

 

Z dopiskiem „POMOC UKRAINIE”

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).