Nexus wesprze humanitarnie Ukrainę | MOTOFAKTOR

Nexus wesprze humanitarnie Ukrainę

person Adrian Januszkiewicz 4/03/2022

Nexus Automotive International potępia militarną agresję Rosji na Ukrainę i zadeklarował pomoc humanitarną dla narodu ukraińskiego.

W obecnym konflikcie na Ukrainie Nexus działa wyłącznie w perspektywie humanitarnej. W ten sposób wspiera naród ukraiński w jego prawie do obrony jego tożsamości, życia ludzkiego, ważnych aktywów itp.

 

W związku z tym Nexus ponowne uruchomił „Nexus United” oraz wkład operacyjny Nexus Automotive Central Europe.

 

Powołano również grupę zadaniową, która ma zająć się wszystkimi konsekwencjami konfliktu, w skład której wchodzą: Gaël Escribe – dyrektor generalny Nexus, Thierry Mugnier – dyrektor finansowy, Robert Kirr – dyrektor wykonawczy ds. zarządzania dostawcami – oraz Emmanuel Voguet – dyrektor ds. komunikacji i zrównoważonego rozwoju – z silna reprezentacja Komitetu Wykonawczego Nexusa i Rady Dyrektorów.

 

Dedykowane spotkanie Rady Dyrektorów Nexus Automotive International ma odbyć się 8 marca w Wiedniu i zadecydować  o przyszłych działaniach w związku z nieobecnością reprezentacji Ukrainy i Rosji na Nexus Vienna Business Forum, które odbędzie się w dniach 7-10 marca.

 

Wreszcie, Nexus połączy swoją energię z 5 innymi międzynarodowymi grupami handlowymi branży motoryzacyjnego rynku wtórnego, aby lepiej wspierać naród ukraiński i potencjalnie skonsolidować pomoc finansową.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).