To był tydzień! (5) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (5)

person Redakcja 6/02/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 31 stycznia - 6 lutego 2022 r.

Pierwszy tydzień lutego minął m.in. pod znakiem kolejnych wydarzeń kadrowych w branży aftermarketowej, ponieważ Bartłomiej Kubit został nowym dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil.

 

Faurecia poinformowała o zakończeniu procesu przejęcia pakietu kontrolnego w Hella GmbH & Co. KGaA, a Bosch rozpoczął współpracę z Cariad, spółką zależną Grupy Volkswagen, w celu przyspieszenia wprowadzenia funkcji zautomatyzowanej jazdy w pojazdach wszystkich klas.

 

Spółka Oponeo.pl uruchomiła internetową platformę sprzedażową bielizny i kosmetyków renomowanych marek.

 

Pirelli świętowało jubileusz 150-lecia istnienia marki, a Auto Partner SA otrzymał Diament Forbesa.

 

Spółka AS-PL opublikowała nowy film pt. „Alternator Crime Story”. Nokian Tyres przedstawił koncepcyjną oponę Green Step, która składa się w 93% z materiałów odnawialnych lub pochodzących z recyklingu.

 

Marki FILTRON i VARTA ogłosiły, że będą partnerami XI edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Z kolei podsumowania minionego roku podjęły się NOCO, ALZURA Tyre24 i PZPO.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).