Oponeo.pl inwestuje w branżę bielizny i kosmetyków | MOTOFAKTOR

Oponeo.pl inwestuje w branżę bielizny i kosmetyków

person Redakcja 1/02/2022

Spółka Oponeo.pl uruchamia internetową platformę sprzedażową bielizny i kosmetyków renomowanych marek.

W poniedziałek 31 stycznia 2022 roku zarząd Oponeo.pl S.A. podpisał warunkową umowę inwestycyjną, na mocy której obejmie 33% akcji w podwyższonym kapitale zakładowym Vosedo S.A. w organizacji. Kluczowymi partnerami tej inwestycji są Oponeo.pl S.A., Esotiq & Henderson S.A. oraz Patronado Limited.

 

Projekt zakłada utworzenie multibrandowej platformy sprzedaży – sklepu internetowego VOSEDO, w którego ofercie znajdą się produkty wiodących marek bielizny damskiej i męskiej, odzieży domowej, strojów plażowych, kosmetyków oraz perfum. Oponeo.pl wniesie do nowej spółki swój know how i odpowiadać będzie za pozyskiwanie ruchu do sklepu internetowego.

Planowany projekt e-commercowy we współpracy z Esotiq & Henderson to dla Oponeo.pl S.A. kolejne działanie, które wpisuje się w strategię dywersyfikacji biznesu Grupy. To dobry moment na tego typu inwestycje, gdyż zainteresowanie zakupami on-line stale rośnie, a prognozy dla rynku e-commerce w Polsce na kolejne lata są obiecujące. Dariusz Topolewski Prezes Zarządu Oponeo.pl S.A.

 

Esotiq & Henderson S.A. to lider polskiego rynku bieliźnianego, dysponujący największą siecią sprzedaży bielizny.

Bardzo cieszymy się z otwarcia nowego pola do współpracy między Esotiq&Henderson i Oponeo.pl. Sklep będzie multibrandem skupiającym asortyment wielu renomowanych marek. Będzie się̨ charakteryzował bardzo dużym wyborem dostępnych produktów, niedostępnym w takiej ilości w żadnym konkurencyjnym sklepie. Adam Skrzypek Prezes Zarządu Esotiq&Henderson


Zarówno Oponeo.pl S.A. jak i Esotiq & Henderson S.A. wniosą wkład pieniężny w kwocie 6 mln zł i delegują odpowiednie osoby do pełnienia funkcji w Zarządzie i Radzie Nadzorczej nowo utworzonej spółki.

 

Źródło: Oponeo.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).