Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym | MOTOFAKTOR

Moto-Profil z nowym dyrektorem zarządzającym

person Joanna Piszcz 1/02/2022

Bartłomiej Kubit został dyrektorem zarządzającym w firmie Moto-Profil. To kolejny etap zmian organizacyjnych związanych z rozwojem firmy w kraju i za granicą.

W początkowej fazie współpracy z Moto-Profilem Bartłomiej Kubit będzie odpowiedzialny za obszar operacyjny firmy. W dalszej perspektywie będzie współtworzył oraz realizował strategię rozwojową Moto-Profilu, wspierając aktywności wszystkich działów.

Zarówno skala naszego biznesu, jak i dynamiczne zmiany na rynku aftermarketowym wymagają nowoczesnego podejścia do działań strategicznych oraz operacyjnych. Moto-Profil nieustannie ewoluuje w kierunku jeszcze dynamiczniejszej i myślącej bardziej perspektywicznie firmy. Dlatego też jesteśmy świadomi konieczności wprowadzenia kolejnych procesów oraz procedur usprawniających codzienne działania – przede wszystkim po to, aby nasi partnerzy biznesowi mieli pewność, że budujemy silną organizację na kolejne dziesiątki lat. Stąd decyzja o zaproszeniu do zespołu doświadczonego menedżera, jakim jest Bartłomiej. Michał Tochowicz prezes Moto-Profilu

 

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Moto-Profil Bartłomiej Kubit sprawował funkcję dyrektora operacyjnego oraz dyrektora generalnego w Grupie Eurocash, z którą związany był przez ponad dekadę, odpowiadając m.in. za kluczowe obszary działalności spółek grupy, od strategii przez sprzedaż i politykę handlową po obszary operacyjne.

 

Karierę zaczynał natomiast w ING Banku Śląskim. Jest absolwentem wydziału ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Munster Technological University w Irlandii, a także programów studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego. Studiował również w Catolica Lisbon School of Business and Economics oraz Northwestern University – Kellogg School of Management.

Moto-Profil to firma z niemal 30-letnią historią i ustaloną renomą, śmiało patrząca w przyszłość, łącząca doświadczenie z szeroką wizją rozwoju w Polsce oraz za granicą. Dlatego podjęcie decyzji o dołączeniu do zespołu nie zajęło mi wiele czasu. Bardzo się cieszę, że mam możliwość pracować w tak dynamicznie rozwijającej się organizacji. Przed nami bardzo ciekawe wyzwania, jednak jestem przekonany, że mamy kompetencje i wszelkie predyspozycje do tego, by kreować rynek, będąc liderem zmian i tworząc rozwiązania, które będą kształtować naszą branżę w przyszłości. Bartłomiej Kubit

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).