To był tydzień! (43) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (43)

person Joanna Piszcz 28/10/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 22 - 28 października 2018 roku.

W ostatnim tygodniu nie brakowało ważnych wydarzeń. Fiat Chrysler Automobiles NV zawarł ostateczne porozumienie z japońskim CK Holdings oraz Calsonic Kansei Corporation dotyczące sprzedaży Magneti Marelli S.p.A. Z kolei Moto-Profil znalazł się na liście „Największych Polskich Firm Prywatnych 2018” magazynu “Forbes”. Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła walkę z szarą strefą od kontroli warsztatów samochodowych. W październiku 2018 mija 25 lat firmy Moto Remo.

 

Polska Grupa Motoryzacyjna pomoże Hyundaiowi Czechy i Kia Słowacja znaleźć nowych dostawców części i komponentów m.in. w Polsce. Bridgestone Europe zakończył właśnie rozbudowę fabryki opon ciężarowych w Stargardzie i zapowiada kolejne inwestycje.

 

Wolf wprowadza chronioną patentami technologię olejową składającą się z 20 aktywnych składników, dedykowaną nowoczesnym silnikom, a Continental opracował tzw. “wirtualny słupek A”, który pomaga usuwać martwe punkty z pola widzenia kierowcy.

 

Auto Land poinformował o otwarciu nowego oddziału w Kościanie, a firma AS-PL przeniosła swój Dział Handlowy i magazyn do kompleksu Panattoni Park Gdańsk. Zmiany także w sieci warsztatowej Q-Service – m.in. nowe, odświeżone logo i strategia na najbliższe lata.  Wystartował projekt Warsztaty Przyjazne Kobietom, który będzie wdrażany w sieci Ravenol Professionals.

 

Dostępna jest już aktualna wersja plakatu ściennego “Who is Who of the European IAM Car Parts Distribution 2018” wydanego przez Wolk After Sales Experts.

 

 

 

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).