“Who is Who” na europejskim aftermarkecie | MOTOFAKTOR

"Who is Who" na europejskim aftermarkecie

person Adrian Januszkiewicz 26/10/2018

Plakat ścienny "Who is Who" wydany przez Wolk After Sales Experts powraca w zaktualizowanej wersji.

Plakat prezentuje przegląd 34 największych dystrybutorów części zamiennych na rynku europejskim, pokazując ich udział w międzynarodowych i krajowych grupach zakupowych. Pokazuje także najnowsze dane pierwszej dziesiątki europejskich dystrybutorów, takie jak obroty, zatrudnienie, liczba placówek i krajów, w których działają dystrybutorzy.

W formie drukowanej plakat ma  format A0, 1189 x 841 mm. Dla dystrybutora części samochodowych jest źródło wiedzy o konkurencji na rynku, natomiast producentom części samochodowych podpowiada możliwie najlepsze drogi dystrybucji produktów.

Biorąc pod uwagę ostatnie fuzje i przejęcia na europejskim rynku dystrybucji części samochodowych, edycja plakatu 2018 jest niezbędna, jeśli chce się nadążyć za dynamiką rynku. Sebastian Heitfeld Szef działu marketingu i sprzedaży w Wolk After Sales Experts z siedzibą w Niemczech

 

Plakat  “Who is Who of the European IAM Car Parts Distribution 2018” można zamówić bezpośrednio pod linkiem.

 

Źródło: Wolk After Sales Experts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).