Wystartował projekt Warsztaty Przyjazne Kobietom | MOTOFAKTOR

Wystartował projekt Warsztaty Przyjazne Kobietom

person Adrian Januszkiewicz 25/10/2018

Projekt Warsztaty Przyjazne Kobietom będzie wdrażany w serwisach sieci Ravenol Professionals.

Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom oferowanych usług, a co za tym idzie, aby każdy klient wyjeżdżając z warsztatu był usatysfakcjonowany wykonanymi w nim usługami oraz obsługą sieć Ravenol Professionals przyjrzała się bliżej obsłudze kobiet jako klientek w warsztacie i zauważyła, że w zdecydowanej większości sfera ta pozostawia wiele do życzenia. W opinii sieci problem tkwi w niewłaściwej obsłudze i niezrozumiałej komunikacji mechanika z klientem będącym kobietą.

 

W związku z tym warsztaty należące do sieci Ravenol Professionals będące Warsztatami Przyjaznymi Kobietom dzięki szkoleniom dotyczącym obsługi klienta kobiety w warsztacie oraz ścisłym zasadom i wytycznym określonym przez Ravenol, będą miejscem gdzie mechanicy rozumieją, że samochód jest przestrzenią prywatną kobiety, gdzie zamiast opisu technicznego kobieta uzyska praktyczny opis skutków awarii i jaki będzie miała ona wpływ na jej bezpieczeństwo.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).