Oficjalne otwarcie nowej siedziby Działu Handlowego i magazynu AS-PL | MOTOFAKTOR

Oficjalne otwarcie nowej siedziby Działu Handlowego i magazynu AS-PL

person Joanna Piszcz 23/10/2018

W czwartek 18 października odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Działu Handlowego i magazynu AS-PL w kompleksie Panattoni Park Gdańsk.

Powierzchnia nowej lokalizacji wynosi 3500 m kw., z czego 500 m.kw. przypada na część biurową Działu Handlowego. Rosnące zainteresowanie szeroką ofertą produktową AS-PL, która posiada ponad 15 000 pozycji asortymentowych sprawiło, że dalszy rozwój firmy stał się realny i wymagany. Przeniesienie Działu Handlowego do nowego obiektu pozwoli na szybszą realizację zamówień dla dystrybutorów z ponad 60 krajów na całym świecie. Dodatkowo obszerny magazyn ze specjalne przygotowanymi rampami dla pojazdów ciężarowych, jest w stanie pomieścić dużą część zaopatrzenia.

 

Zaproszeni goście tłumnie zjawili się przed nową siedzibą, aby być świadkami przecięcia wstęgi przez Wiceprezesa Zarządu Tomasza Kaszubowskiego oraz Dyrektora Handlowego Pawła Kotalę. Po krótkim wstępie, uczestnicy wznieśli toast lampką szampana, a następnie zostali zaproszeni na poczęstunek. Nie obyło się bez rozmów dotyczących nowych kierunków rozwoju firmy. Gospodarz wydarzenia Paweł Kotala, oprowadził przybyłych gości wskazując nowoczesne stanowiska pracy Działu Handlowego oraz magazyn.

Otwarcie nowej siedziby było podyktowane chęcią zwiększenia dostępności naszych produktów, która wynika ze stałej ekspansji na nowe rynki w Europie i na Świecie – mówi Paweł Kotala, dyrektor Działu Handlowego w AS-PL. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, a co za tym idzie, zwiększamy także zasoby personalne potrzebne do obsługi nowych rynków. Stąd też potrzeba rozbudowy zarówno przestrzeni biurowych, jak i magazynowych. Dyrektor Handlowy AS-PL

 

Siedziba Działu Handlowego i magazyn w kompleksie Panattoni jest kolejną dużą inwestycją dla spółki. W 2016 r. w Lubichowie koło Starogardu Gdańskiego otwarto obiekt, w którym znajdują się nowoczesne linie produkcyjne, magazyn oraz przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni blisko 5000 m kw.

 

Ponadto z dniem 3 sierpnia 2018 r. weszła w życie decyzja certyfikacyjna o pozytywnym wyniku kontroli oceniającej wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2015, który zastąpił ISO 9001:2008. Spółka dołączyła także do prestiżowego brytyjskiego katalogu produktów MAM Software Autocat v8.

 

AS-PL jest jedną z najbardziej rozwijających się firm w województwie pomorskim o czym świadczy znalezienie się w rankingu TOP 100 Największych Firm na Pomorzu.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).