25 lat Moto Remo | MOTOFAKTOR

25 lat Moto Remo

person Adrian Januszkiewicz 24/10/2018

W październiku 2018 mija 25 lat od założenia firmy Moto Remo.

W 1993 roku jeden z obecnych wspólników założył ZHU Moto Remo zajmujący się sprzedażą i naprawą podzespołów do silników samochodów ciężarowych. Wiodącymi produktami z oferty, z czasem stały się turbosprężarki oraz sprężarki powietrza. Swoje produkty firma promowała na licznych targach motoryzacyjnych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Udział w takich imprezach jak Automechanika Frankfurt czy Targi Inter Cars na stałe wpisały się do kalendarza spółki. W roku 2003 otwarty został pierwszy oddział Moto Remo w Łomiankach, który obecnie mieści się w Warszawie. Dynamiczny rozwój rynku w kolejnych latach skłonił firmę do otwarcia następnych oddziałów w Chorzowie i Poznaniu.

 

Wieloletnie doświadczenie, praktyka oraz wyposażenie warsztatowe dostosowane do prowadzonej działalności, zaowocowało uzyskaniem Autoryzacji na Serwis oraz Dystrybucję turbosprężarek firm Honeywell Garrett, BorgWarner, Mitsubishi oraz CloverTurbo by IHI.

 

Od roku 2011 Moto Remo dołączyło także do nielicznego grona firm oferujących turbosprężarki do sportów motorowych jako Garrett Performance Dystrybutor, a w kolejnym roku uzyskało autoryzację na dystrybucję turbosprężarek do tuningu firmy BorgWarner.

 

Źródło: Moto Remo

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).