To był tydzień! (14)

person Joanna Piszcz 8/04/2018

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 kwietnia 2018 roku.

Ostatni tydzień zdominowały informacje o wynikach finansowych dwóch polskich dystrybutorów – Inter Cars odnotował spadek wartości sprzedaży w marcu 2018, natomiast Auto Partner S.A. pochwalił się wzrostem sprzedaży za rok 2017.

 

W mijającym tygodniu odbyły się także Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników rozgrywające się podczas Poznań Motor Show 2018 – relacje z imprez znajdziecie wkrótce na Motofaktor.pl. W czasie targów odbyła się premiera samochodu, który Inter CarsSachs oraz Castrol przekazały Bartoszowi Ostałowskiemu – jedynemu na świecie drifterowi prowadzącemu samochód stopą.

 

Firmy Continental Osram powołały spółkę joint venture – Osram Continental GmbH – która zajmie się opracowaniem inteligentnego oświetlenia samochodowego. Z kolei producent filtrów, Sogefi, opracował we współpracy z koncernem Renault-Nissan pierwszy w historii kolektor, który skutecznie dystrybuuje płyn chłodzący do akumulatorów.

 

Dostępny jest już katalog klimatyzacji i układu chłodzenia silnika na rok 2018 Delphi Technologies. Firma Hengst podpisała umowę z Moto-Profilem, który wkrótce rozpocznie sprzedaż filtrów tego producenta.

 

Jest już gotowy projekt rozporządzenia wprowadzającego znaki wyznaczające granice stref czystego transportu.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl