Auto-Elements pracuje mimo pandemii | MOTOFAKTOR

Auto-Elements pracuje mimo pandemii

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2020

Auto-Elements informuje, że w trudnym okresie ograniczeń wynikających z pandemii firma działa prawie normalnie.

Auto-Elements wprowadził następujące środki ostrożności i ograniczenia:

 

  • już na początku marca br. wyposażył swoje biuro i personel w środki ochrony,
  • daje pierwszeństwo zamówieniom składanym zdalnie (przez cennik on-line, aplikację Spektrum, maile, Skype’a, ewentualnie telefonicznie), natomiast w biurze klientów przyjmuje tylko wyjątkowo i są oddzieleni od personelu płytami z plexi,
  • wizyty jego kierowców w warsztatach skraca do minimum, kierowcy zachowują dystans przy przekazywaniu części, mają przy sobie środki ochrony,
  • stosuje płatności bezgotówkowe (gotówkę przyjmuje tylko po uzgodnieniu).

 

Spółka informuje, że utrzymała rozliczenia z odroczoną płatnością dla klientów bez przeterminowań i z dobrą historią płatności.

 

Auto-Elements zachował dotąd wszystkie zdolności logistyczne, łańcuch dostaw nie został przerwany i normalnie dostarczane są do warsztatów części do napraw powypadkowych:

 

  • oryginały i zamienniki (wszystkie kategorie jakości O, Q, P), do wszystkich marek aut,
  • z magazynu spółki oraz od dostawców polskich i z magazynów europejskich,
  • na terenie woj. śląskiego (transport spółki) i całego kraju (DHL).

 

Spółka informuje, że na razie ma jeszcze na tyle dużo zamówień, że utrzymuje w pracy 3/4 personelu, a tylko 1/4 odesłała na urlopy.

 

Gdyby nastąpiły jakieś zmiany Auto-Elements będzie informować o nich na stronie www, w newsletterze i przy pomocy branżowych publikatorów.

 

Źródło: Auto-Elements

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).