Zarządzanie warsztatem w kryzysie pandemii – webinar Inter Cars | MOTOFAKTOR

Zarządzanie warsztatem w kryzysie pandemii - webinar Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2020

Inter Cars przygotował specjalny bezpłatny webinar, który ma pomóc warsztatom w prowadzeniu działalności w dobie pandemii koronawirusa.

W trakcie trwania pandemii właściciele warsztatów muszą stawiać czoła nowym przeciwnościom. Z jednej strony chcą utrzymać swój biznes i wciąż naprawiać auta klientów, z drugiej zaś muszą liczyć się z mniejszą liczbą zamówień oraz troską o swoich pracowników.

 

Inter Cars wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował wraz z niezależnym konsultantem webinar o temacie “Zarządzanie warsztatem w czasie kryzysu”.

 

W trakcie spotkania szczegółowo omówione zostaną następujące zagadnienia:

 

  • Czym jest obecny kryzys?
  • Jakie decyzje musi podjąć właściciel w trakcie rynkowych zawirowań?
  • Jak przeprowadzić analizę i optymalizację kosztów?
  • Z jakich narzędzi marketingowych korzystać, żeby pojawili się w warsztacie nowi klienci?

 

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść w ten link i wypełnić odpowiedni formularz.

 

Pierwsza część zaplanowana została na dzisiaj (31 marca 2020) o godzinie 17:00. O szczegółach wszyscy zarejestrowani użytkownicy zostaną powiadomieni za pomocą wiadomości e-mail.

Pandemia koronawirusa dotyczy niemalże wszystkich krajów na całym świecie i będzie miała globalne znaczenie dla całej gospodarki. Zdajemy sobie sprawę, że już wkrótce wszyscy zaczniemy odczuwać skutki spowolnienia gospodarczego, dlatego chcemy reagować i wychodzimy do Państwa z inicjatywą programu wsparcia pod nazwą ”Pomoc dla warsztatu” #pomocdlawarsztatu Pierwszy webinar jest częścią tej inicjatywy. To bardzo praktyczny sposób aby nie wychodząc z domu czy warsztatu można było dokształcić się w określonej tematyce.. Dziś temat kryzysu dotyczy wszystkich przedsiębiorców, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w bezpłatnym webinarze i śledzenia kolejnych informacji na temat programu #pomocdlawarsztatu. Już wkrótce więcej informacji pojawi się na stronie www.intercars.com.pl. Joanna Król Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej
Stoimy w obliczu wyjątkowej sytuacji, z którą nie mieliśmy nigdy wcześniej do czynienia. Obecnie nikt nie ma gotowych odpowiedzi, jak będzie wyglądał świat za tydzień, czy za miesiąc. Kluczową umiejętnością, która pozwoli nam wspólnie przejść przez trudne czasy, jest zdolność dostosowania się do nowej rzeczywistości. Działając wspólnie, razem zmieniając się i razem szukając niestandardowych rozwiązań, uda nam się sprostać obecnym trudnościom. Temu właśnie służy projekt #pomocdlawarsztatu oraz webinar „Zarządzanie warsztatem w czasie kryzysu”, na który zapraszamy. Przemysław Szulejewski Menedżer Rynku Samochodów Osobowych

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).