Ruszył serwis o Tarczy Antykryzysowej | MOTOFAKTOR

Ruszył serwis o Tarczy Antykryzysowej

person Adrian Januszkiewicz 2/04/2020

Rząd uruchomił specjalną stronę internetową dotyczącą Tarczy Antykryzysowej, gdzie przedsiębiorcy powinni znaleźć o niej więcej informacji.

Tarcza Antykryzysowa to pakiet rozwiązań, który ma pomóc polskim firmom i ich pracownikom w przejściu przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa suchą nogą. Informacje o wszystkich narzędziach, jakie oferuje Tarcza, i sposobach wnioskowania o pomoc znaleźć można na uruchomionej właśnie stronie internetowej. Uruchomiona została również infolinia dla przedsiębiorców.

Celem przygotowanych przez nas rozwiązań w ramach Tarczy Antykryzysowej jest pomoc dla polskich firm, by mogły przetrwać ten najtrudniejszy czas. (…) Proszę właścicieli firm oraz zarządy o zapoznanie się z elementami Tarczy Antykryzysowej. Ministrowie mojego rządu są do Waszej dyspozycji. Mateusz Morawiecki premier Polski

 

Stronę zbudowano w ten sposób, aby każdy klient miał być w stanie w szybki sposób znaleźć dedykowane dla siebie narzędzie. Pakiet ustaw proponuje rozwiązania dla różnych grup społecznych.

 

Informacje i produkty znaleźć mają łatwo m.in.:

 

  • przedsiębiorcy,
  • pracownicy,
  • organizacje społeczne i instytucje kultury,
  • samorządy,
  • rolnicy,
  • a także przedstawiciele poszczególnych branż – transportowej, budowlanej, turystycznej.

 

Komu przysługuje wsparcie, na czym polega, w jakim zakresie jest przyznawane? Odpowiedzi na te i inne pytania powinny być w zakładce “Pytania i odpowiedzi”, która ma być na bieżąco uzupełniana.

 

Oprócz tego wszyscy użytkownicy strony mają mieć możliwość zadawać pytania poprzez ankietę wbudowaną w stronę w zakładce “Pytania i odpowiedzi”.

 

Witryna ma przekierowywać na strony, na których można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie.

 

Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów, strona ma cały czas ewoluować.

Źródło: gov.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).