To był tydzień! (9) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (9)

person Redakcja 7/03/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 1-7 marca 2021 r.

Minął pierwszy tydzień marca, w którym nie brakowało podsumowań i innych ważnych wydarzeń w branży. Grupa Inter Cars podała wstępne wyniki finansowe za rok 2020. Miniony rok, jak i jego ostatni kwartał podsumowało też Brembo.

 

Polska Grupa Motoryzacyjna zorganizowała konferencję pt. “Wyzwania dla przemysłu motoryzacyjnego w dobie rosnących cen surowców i kosztów logistyki”. Grupa Groclin zbyła w pełni udziały w swoich spółkach córkach na Ukrainie.

 

W austriackim oddziale Swiss Automotive Group doszło do zmiany na stanowisku dyrektora generalnego.

 

SDCM opublikowała swój najnowszy raport odnoszący się do obecnej sytuacji w przemyśle motoryzacyjnym i prognoz dla niego w dobie wciąż trwającej pandemii COVID-19.

 

Na dobre rozpoczęła się kolejna edycja promocji AP EXPERT, której pierwszy test już można rozwiązywać. Za to Inter Cars rozpoczął kolejną kampanię, która wyjaśniła znaczenie puzzli na jej stronach i profilach internetowych.

 

Poznaliśmy też datę wprowadzenia na terenie UE nowych etykiet, które mają pomóc właścicielom pojazdów elektrycznych w znajdywaniu właściwych dla nich ładowarek.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).