"Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy" - kampania Inter Cars | MOTOFAKTOR

"Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy" - kampania Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 1/03/2021

Inter Cars przedstawił założenia swojej najnowszej kampanii, które wyjaśniają symbolikę puzzli na stronach dystrybutora.

Za nami trudny, pełen gorzkich niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji rok 2020. Inter Cars wspierał w nim warsztaty oraz swoich filiantów i operował na jednym froncie z dostawcami.

Razem na lata

Kontynuacją tych działań jest nowa kampania Inter Cars “Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, która przez cały 2021 roku będzie przedstawiać klientom korzyści płynące ze współpracy z IC. Cały projekt podzielony został na pięć modułów, a w każdym z nich odkrywane będą kolejne części układanki. Niczym w puzzlach, co dwa miesiące odsłonięta zostanie kolejna część, traktująca o relacjach Inter Cars ze swoimi interesariuszami. Wszystkie elementy układanki złożą się w jedną całość na stronie www.wybieramintercars.com.pl.

Najważniejsze w przekazie całego hasła jest kluczowe słowo „razem”. Zależny nam bowiem na tym, aby słuchać rynku i naszych partnerów biznesowych, chcemy służyć im w jak najlepszy sposób i razem rozwijać niezależny rynek motoryzacyjny. Bez partnerów nie ma silnego Inter Cars, dlatego pragniemy wspierać ich na każdym kroku. Tworzenie i dostarczanie to atrybuty związane z naszą podstawową działalnością, we wszystkich tych obszarach chcemy jednak udoskonalać narzędzia, tak, aby jak najlepiej służyły naszym klientom. Maciej Oleksowicz Prezes Zarządu Inter Cars SA
Pierwszym hasłem kampanii są Partnerskie relacje, bo właśnie na nich opiera się świadomy biznes. Budowanie relacji i zdobywanie zaufania klientów trwa latami. Choć wydawać by się mogło, że jako firma z tak dużym doświadczeniem i stażem na rynku mamy już ten proces za sobą, wciąż staramy się pogłębiać go jeszcze bardziej, dzięki temu rozwijamy się razem. Partnerskie relacje są i zawsze będą jedną z naszych nadrzędnych wartości, bez których rozwój biznesu z naszego punktu widzenia jest niemożliwy. Rozwijamy się razem z klientami, a oni rozwijają się dzięki nam. Joanna Król Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej w Inter Cars

 

W kolejnych miesiącach na stronie www.wybieramintercars.com.pl odsłaniane będą następne elementy układanki.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).