To był tydzień (4) | MOTOFAKTOR

To był tydzień (4)

person Adrian Januszkiewicz 29/01/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 23 - 29 stycznia 2023 r.

 

Ostatni pełny tydzień stycznia przyniósł szereg wydarzeń w motoryzacji. Podsumowanie roku 2022 i prognozy na 2023 przedstawiły firmy TMD FrictionLG Energy Solution oraz autobaza.pl. Cele dla branży warsztatowej na bieżący rok przedstawiło też Q Service Castrol.

 

Był to też tydzień 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w który ze swoimi aukcjami włączyli się m.in. Grupa Wielton oraz Auto Partner SA wraz z Patrykiem Mikiciukiem.

 

Swoje wsparcie dla tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ogłosili PZPO, EVB z Overcome oraz Centrum Modelowania Przestrzennego.

 

Poznaliśmy datę XVIII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

 

DobryMechanik.pl wręczył Złote Klucze najlepszym warsztatom samochodowym z całej Polski w roku 2022.

 

Spółka DSR zapowiedziała na 16 i 17 lutego we Wrocławiu sesję szkoleniową dla profesjonalistów z firm sektora motoryzacyjnego w Polsce.

 

Ministerstwo Transportu Republiki Czeskiej zatwierdziło do użytku kolejne retrofity OSRAM.

 

Firmy Bridgestone i ESA logistika otworzyły nowy magazyn opon o powierzchni 50 tys. m2.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).