Złote Klucze 2022 już rozdane! | MOTOFAKTOR

Złote Klucze 2022 już rozdane!

person Redakcja 27/01/2023

DobryMechanik.pl wręczył Złote Klucze najlepszym warsztatom samochodowym z całej Polski w roku 2022.

 

Złote klucze to nagrody branżowe dla najlepszych warsztatów samochodowych, wręczane co roku przez serwis DobryMechanik.plPrzyznawane są na podstawie zbieranych przez cały rok ocen klientów, wystawianych po wizytach umówionych za pośrednictwem serwisu DobryMechanik.pl. Statuetka trafia do serwisów charakteryzujących się najwyższym poziomem obsługi klienta.

 

Nagrody zostały przyznane na podstawie opinii wystawianych po ponad 40 tys. wizyt umówionych przez portal w 2022 roku. W 10 największych polskich miastach (powyżej 100 000 mieszkańców) wyróżniono po jednym warsztacie, który otrzymał najwięcej pozytywnych ocen od użytkowników portalu w roku 2022. Dodatkowo, zgodnie z sugestiami uczestników konkursu z zeszłego roku, zostało przyznane wyróżnienie specjalne dla najlepszego warsztatu z małych i średnich miast (poniżej 100 000 mieszkańców).

Złote Klucze 2022: Laureaci z największych miast Polski wybrani przez kierowców

Wśród wyróżnionych warsztatów znalazło się aż czterech laureatów z zeszłego roku:  

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Warszawie został ponownie: Kobra Mechanika Pojazdowa

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Szczecinie został ponownie: Warsztat Samochodowy Auto Miś

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu we Wrocławiu został ponownie: Auto plus garage

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Łodzi został ponownie: Zamiennik 2

 

Do grona warsztatów prezentujących najwyższy poziom oferowanych usług i obsługi klienta dołączyło sześciu nowych zwycięzców:

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Lublinie jest: Auto-Serwis RIMA

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Krakowie jest: CubeCar

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Bydgoszczy jest: Auto-Market A. Jocz Serwis Części Sprzedaż Kupno Samochodów

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Poznaniu jest: Q-SERVICE AutoStrefa-Szybki-Serwis

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Tychach jest: Centrum Usług Samochodowych P.H.U. REC

 

🏆Laureatem Złotych Kluczy 2022 dla najlepiej ocenianego warsztatu w Gdańsku jest AXE MOTOR SERWIS.

Złote Klucze 2022: Nagroda Specjalna dla Wołomina!

🏆Laureatem Nagrody specjalnej dla najlepszego warsztatu z małych i średnich miast (poniżej 100 000 mieszkańców) został: Autogalante z Wołomina.

 

To wyróżnienie to zupełnie nowa kategoria, która została wprowadzona po konsultacjach z właścicielami warsztatów z całej Polski, by wyrównać szanse na wyróżnienie niezależnie od lokalizacji.

 

Źródło: DobryMechanik.pl

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).