Standardy w Motoryzacji – wyjątkowe szkolenie we Wrocławiu | MOTOFAKTOR

Standardy w Motoryzacji – wyjątkowe szkolenie we Wrocławiu

person Redakcja 24/01/2023

Już 16 i 17 lutego we Wrocławiu odbędzie się unikalna sesja szkoleniowa dla profesjonalistów z firm sektora motoryzacyjnego w Polsce.

 

Dzisiejszy przemysł motoryzacyjny jest w trakcie głębokich i gwałtownych zmian. Innowatorzy z rynku elektroniki użytkowej i przemysłowej wykorzystują swoje zaplecze technologiczne i dużą skalę, aby przejąć wiodącą rolę na nowo powstającym rynku pojazdów elektrycznych i akumulatorów samochodowych. Firmy te często mają przewagę gdyż nie są obciążone dotychczasowym myśleniem, produktem, dostawcami i produkcją. Ale firmy te wkraczają również w nieznany i najbardziej złożony łańcuch dostaw na świecie.

 

Dla kontrastu dotychczasowi producenci samochodów, którzy mają wypracowany rozmiar, skalę i solidność, mają również mnóstwo bagażu. Muszą jednak myśleć inaczej – stać się zwinni i odporni aby sprostać nadchodzącym zmianom na rynku motoryzacji. Rodzi to konieczność weryfikacji i doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych w firmie.

 

W trakcie szkolenia, które odbędzie się 16 i 17 lutego br. we Wrocławiu, zostaną poruszone takie zagadnienia jak:

 

  • Koncepcja MMOG/LE a rosnące wymagania branży Automotive
  • Zawartość arkusza samooceny MMOG/LE w wersji 5
  • Mapa procesów – przegląd kluczowych procesów firmy i ich ocena wg MMOG/LE
  • Organizacja projektu samooceny w firmie
  • Praktyczna obsługa nowej aplikacji MMOG.np

 

Organizatorem szkolenia jest DSR S.A. będąca długoletnim partnerem firm sektora Motoryzacji oraz autoryzowanym szkoleniowcem w obszarze doskonalenia procesów logistycznych i produkcyjnych. Rozwija rozwiązania IT oraz usługi szkoleniowe zgodnie z wymaganiami globalnego standardu MMOG/LE (Materials Management Operational Guidelines/Logistics Evaluation).

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji na temat szkolenia można znaleźć TUTAJ oraz : szkolenia@dsr.com.pl , 538 112 639.

 

Źródło: DSR

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).