To był tydzień! (19) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (19)

person Joanna Piszcz 14/05/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 8-14 maja 2023 r.

Ostatni tydzień minął pod znakiem raportów finansowych. Wyniki finansowe z rok 2022 oraz za kwiecień 2023 podał Inter Cars. Wzrosty w kwietniu 2023 odnotował Auto Partner SA.

 

Z kolei wzrostami w pierwszym kwartale 2023 pochwaliła się FO Dębica, podało je także Brembo. Jednocześnie Dębica już drugi raz w tym roku poinformowała o ograniczeniu produkcji opon.

 

Nokian Tyres rozpoczął budowę fabryki w Rumunii, a duńska firma PNO, specjalizująca się w wynajmie naczep, rozpoczęła współpracę z polskim Wieltonem.

 

Podczas VI edycji International Automotive Business Meeting w Jaworznie Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, Polska Grupa Motoryzacyjna, Wschodni Sojusz Motoryzacyjny i Dolnośląski Klaster Motoryzacyjny podpisały porozumienie na rzecz rozwoju branży automotive w Polsce.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).