Auto Partner SA w kwietniu 2023 ponownie zwiększył sprzedaż | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA w kwietniu 2023 ponownie zwiększył sprzedaż

person Januszkiewicz Adrian 10/05/2023

Auto Partner SA odnotował 36,36-proc. wzrost sprzedaży w kwietniu 2023 roku w stosunku r/r.

 

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w kwietniu 2023 roku wzrosła do 288,248 mln zł – z 211,391 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – kwiecień 2023 Grupa odnotowała 32,19-proc. wzrost sprzedaży: do 1,124 mld zł z 850,962 mln zł w okresie styczeń – kwiecień 2022 roku. Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w kwietniu 2023 wyniosły 17,195 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – kwiecień 2023 143,371 mln zł.

 

Przypomnijmy, że w 2022 r. Grupa odnotowała 25,3-proc. wzrost sprzedaży: do 2,83 mld zł. W bieżącym roku Auto Partner został ponownie laureatem Diamentów Forbesa. Przeniósł filię w Koszalinie pod nowy adres.

 

Spółka podpisała też umowę wynajmu 30 tys. m2 nowoczesne powierzchni komercyjnej w ramach MLP Zgorzelec, co po jej uruchomieniu zwiększy do ponad 130 tys. m2 łączną powierzchnię w głównych centrach dystrybucyjnych. Rozszerzyła także ofertę o produkty marek Lizarte i Van Wezel Autoparts.

 

Działania Auto Partner SA i sieć MaXserwis znalazły się w raporcie FOB wśród najlepszych inicjatyw podejmowanych przez firmy na rzecz ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju w Polsce.

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).