To był tydzień! (12) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (12)

person Adrian Januszkiewicz 26/03/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 20-26 marca 2023 r.

 

Do końca marca pozostał nam już tylko jeden tydzień. W jego trakcie czekają nas m.in. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. W minionym tygodniu partnerstwo z turniejem ogłosiły Związek Dealerów Samochodów oraz TRECOM.

 

Dowiedzieliśmy się także, że za design Izery – polskiego EV – odpowiedzialna będzie słynne włoskie studio Pininfarina.

 

Zapowiedziany został X Międzynarodowy Kongres Silników Spalinowych, który odbędzie się w czerwcu we Wrocławiu.

 

PETRONAS Lubricants International (PLI) ogłosił wprowadzenie na cały rynek europejski ekologiczne opakowania Bag In Box (BIB).

 

Do UOKiK został skierowany wniosek o rozpatrzenie utworzenia przez BASF SE i ERAMET SA spółki joint venture, która ma tworzyć materiały wejściowe do baterii pojazdów elektrycznych.

 

Organizacja non-profit Carbon Disclosure Project (CDP) uhonorowała Grupę MAHLE za działania na rzecz ochrony środowiska i klimatu.

 

Firma Genuine Parts Company (GPC) ogłosiła, że wybrała Google Cloud jako partnera do transformacji biznesowej i poprawy obsługi klienta.

 

NEXUS podsumował swój pierwszy Dzień Klimatu.

 

Z kolei stołeczni strażnicy miejscy ukarali kolejny warsztat samochodowy, który był ogrzewany zużytym olejem.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).