Związek Dealerów Samochodów na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Związek Dealerów Samochodów na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 20/03/2023

Jak skutecznie działać na rynku motoryzacyjnym - Związek Dealerów Samochodów opowie o tym na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Powołany w 2010 r. Związek Dealerów Samochodów działa na rzecz przyszłości branży dystrybucji samochodów i usług serwisowych oraz całego przemysłu motoryzacyjnego jako jednego z głównych motorów rozwoju polskiej gospodarki i polskiego społeczeństwa. Eksperci ZDS mają więc ogromną wiedzę o rynku, na którym działają warsztaty samochodowe. Podzielą się z nią z uczestnikami XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Związek Dealerów Samochodów wypracowuje propozycje kierunków zmian prawnych mających na celu dynamiczny i harmonijny rozwój polskiej motoryzacji, ze szczególnym uwzględnieniem sektora dystrybucji samochodów i usług serwisowych, a przez to tworzenie w tym sektorze nowych miejsc pracy. Proponuje działania eliminujące zjawiska patologiczne i szkodzących temu rozwojowi oraz prace mające przynieść zmiany prawne i świadomościowe, zwiększające bezpieczeństwo na polskich drogach i podnoszące komfort ich użytkowników.

 

Wszystkie te zagadnienia są bliskie organizatorom XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i ich uczestnikom.

Jednym z obszarów naszych działań jest stałe monitorowanie rozwiązań prawnych, które mają wpływ nie tylko na pracę dealerów, ale także serwisów samochodowych, czy stacji kontroli pojazdów. Chcemy uświadomić młodym i zawodowym mechanikom na jakie aspekty związane z ich zawodem i miejscem pracy warto zwrócić szczególną uwagę – takie jak otoczenie rynkowe, prawne czy gospodarcze, które ułatwia bądź utrudnia działalność na tym rynku. Paweł Tuzinek Prezes Związku Dealerów Samochodów

 

Praca warsztatu samochodowego czy dealera pojazdów nie ogranicza się tylko do napraw, sprzedaży czy kontaktów z klientem. To także wiele innych aspektów kształtujących rynek.

Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników stawiamy na kompleksową edukację, pokazujemy plusy, ścieżki rozwoju, ale także pułapki, jakie mogą czyhać na rynku napraw czy dystrybucji części zamiennych. Związek Dealerów Samochodów będzie nas wspierał w jak najbardziej wszechstronnej edukacji naszych uczestników. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).