Związek Dealerów Samochodów na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Związek Dealerów Samochodów na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Jak skutecznie działać na rynku motoryzacyjnym - Związek Dealerów Samochodów opowie o tym na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Powołany w 2010 r. Związek Dealerów Samochodów działa na rzecz przyszłości branży dystrybucji samochodów i usług serwisowych oraz całego przemysłu motoryzacyjnego jako jednego z głównych motorów rozwoju polskiej gospodarki i polskiego społeczeństwa. Eksperci ZDS mają więc ogromną wiedzę o rynku, na którym działają warsztaty samochodowe. Podzielą się z nią z uczestnikami XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Związek Dealerów Samochodów wypracowuje propozycje kierunków zmian prawnych mających na celu dynamiczny i harmonijny rozwój polskiej motoryzacji, ze szczególnym uwzględnieniem sektora dystrybucji samochodów i usług serwisowych, a przez to tworzenie w tym sektorze nowych miejsc pracy. Proponuje działania eliminujące zjawiska patologiczne i szkodzących temu rozwojowi oraz prace mające przynieść zmiany prawne i świadomościowe, zwiększające bezpieczeństwo na polskich drogach i podnoszące komfort ich użytkowników.

 

Wszystkie te zagadnienia są bliskie organizatorom XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i ich uczestnikom.

Jednym z obszarów naszych działań jest stałe monitorowanie rozwiązań prawnych, które mają wpływ nie tylko na pracę dealerów, ale także serwisów samochodowych, czy stacji kontroli pojazdów. Chcemy uświadomić młodym i zawodowym mechanikom na jakie aspekty związane z ich zawodem i miejscem pracy warto zwrócić szczególną uwagę – takie jak otoczenie rynkowe, prawne czy gospodarcze, które ułatwia bądź utrudnia działalność na tym rynku.

Prezes Związku Dealerów Samochodów - Paweł Tuzinek

 

Praca warsztatu samochodowego czy dealera pojazdów nie ogranicza się tylko do napraw, sprzedaży czy kontaktów z klientem. To także wiele innych aspektów kształtujących rynek.

Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników stawiamy na kompleksową edukację, pokazujemy plusy, ścieżki rozwoju, ale także pułapki, jakie mogą czyhać na rynku napraw czy dystrybucji części zamiennych. Związek Dealerów Samochodów będzie nas wspierał w jak najbardziej wszechstronnej edukacji naszych uczestników.

prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).