GPC ogłosiła strategiczne partnerstwo z Google Cloud | MOTOFAKTOR

GPC ogłosiła strategiczne partnerstwo z Google Cloud

person Redakcja 24/03/2023

Firma Genuine Parts Company (GPC) ogłosiła, że wybrała Google Cloud jako innowacyjnego partnera do transformacji biznesowej i poprawy obsługi klienta.

 

GPC ma wykorzystać pełne spektrum usług Google Cloud do modernizacji platform cyfrowych, sklepowych, łańcucha dostaw oraz zaawansowanych platform danych i analiz, aby zapewnić lepszą obsługę klienta i przyspieszyć wprowadzanie na rynek możliwości zorientowanych na klienta.

 

Firma planuje wykorzystać ofertę Google Cloud do optymalizacji infrastruktury technologicznej obsługującej ponad 10 000 sklepów i centrów logistycznych na całym świecie. Zaawansowane platformy danych i analiz umożliwić mają również modernizację łańcucha dostaw w zakresie widoczności zapasów, produktywności obiektów i logistyki.

 

Inwestując w technologię, aby unowocześnić nasze możliwości biznesowe i wzmocnić podstawy doskonałości operacyjnej i rentownego wzrostu, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni niż dzięki partnerstwu z Google Cloud — powiedział Naveen Krishna, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. informacji i cyfryzacji , GPC – Google Cloud odegra kluczową rolę w przyspieszeniu transformacji naszej firmy i innowacji.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani na innowacyjnego partnera firmy Genuine Parts Company, pomagając jej w kolejnej fazie wzrostu i ekspansji — powiedział Jose Gomes, dyrektor zarządzający ds. handlu detalicznego i konsumenckiego w Google Cloud – Technologia Google Cloud wesprze wysiłki lidera branży w realizacji nowych inicjatyw w zakresie łańcucha dostaw, zwiększeniu efektywności sprzedaży, poprawie cyfrowej obsługi klienta i nie tylko.

 

Źródło: GPC

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).