TRECOM partnerem technologicznym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

TRECOM partnerem technologicznym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 22/03/2023

Eksperci firmy TRECOM Poznań czuwają nad sprawnym, technicznym przebiegiem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

TRECOM jest polską firmą IT działającą na rynku od ponad 20 lat. Od tego roku współpracuje z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników i dba o ich oprawę techniczną. To dzięki inżynierom z TRECOM Poznań udało się sprawnie przeprowadzić półfinały, które odbyły się 10 marca 2023 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Firma zadba także o sprawne przeprowadzenie finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Na półfinały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dostarczyliśmy urządzenia CISCO, które nasi inżynierowie z TRECOM Poznań zamontowali w szafie teleinformatycznej i odpowiednio skonfigurowali. Czuwali także od strony technicznej nad zapewnieniem wydajnej sieci podczas przebiegu półfinałów online. Zapewniliśmy 11 połączeń kablowych oraz 6 WiFi. Katarzyna Krawczyk-Woźniak Marketing Manager z firmy TRECOM Poznań

 

Misją i nadrzędnym celem TRECOM jest wspieranie działalności klientów poprzez rozwój i optymalizację ich systemów IT. Firma specjalizuje się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Klientami TRECOM są duże firmy m.in. z sektorów: bankowego, medycznego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.

Cieszymy się, że TRECOM dołączył do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Dzięki wsparciu technicznemu firmy udało nam się przeprowadzić gigantyczne przedsięwzięcie, jakim były półfinały, podczas których 10 500 młodych ludzi w tym samym czasie rozwiązywało online testy kwalifikujące do udziału w finałach Mistrzostw. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Przewaga rynkowa TRECOM to przede wszystkim bardzo liczna kadra inżynierska z doświadczeniem potwierdzonym bogatymzestawem certyfikatów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze firma zapewnia najwyższy poziom wsparcia technicznego, proponując wiele dodatkowych usług, takich jak rozszerzone gwarancje, umowy serwisowe, doradztwo i outsourcing.

 

Firma współpracuje z największymi na świecie dostawcami rozwiązań IT: Cisco Systems, Microsoft, HP, IBM, EMC, Juniper, Fortinet, NetApp, Dell, Lenovo, VMware, Palo Alto, Huawei, Nakivo i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych. Jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, dzięki czemu może oferować szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.

 

TRECOM bierze aktywny udział w spotkaniach i konferencjach branżowych – od kilku lat jest partnerem Cisco Expo – jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce. Organizuje dla klientów konferencje i warsztaty tematyczne powiązane z oferowanymi technologiami.

 

Firma była wielokrotnie nagradzana szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazeli Biznesu (4 lata z rzędu). TRECOM świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiada obecnie kilka oddziałów: w Warszawie (oddział główny, Enterprise Solutions oraz Intertrading Systems Technology), Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

 

TRECOM jest jednym z największych w Polsce integratorów rozwiązań IT. Jest także organizatorem czwartej edycji konferencji cyberbezpieczeństwa „TrecomSecurity360”, która 19 maja 2023 r. odbędzie się w Poznaniu. Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową i będzie bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników. Można do niego dołączyć online z każdego miejsca na świecie i dowiedzieć się jak wygląda krajobraz cyberbezpieczeństwa na rynku polskim. Rejestracja ruszy już wkrótce na stronie trecomsecurity360.pl.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).