To był tydzień! (11) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (11)

person Redakcja 21/03/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 15-21 marca 2021 r.

Wiosna za pasem, a w branży aftermarketowej działo się dużo w minionym tygodniu. Auto Partner SA otrzymał wsparcie finansowe w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej, a także otworzył nową filię, tym razem w Dębicy.

 

Przed nami start X edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które ponownie rozszerzą swoją formułę w porównaniu z latami ubiegłymi.

 

Bosch Car Service obchodził w minionym tygodniu 2 jubileusze: 100-lecia działalności globalnej i 30-lecia obecności w Polsce, podsumowując dotychczasowe dokonania i ustalając cele na kolejne lata.

 

Rozpoczęły się też 3 duże akcje promocyjne. BILSTEIN ruszył z kampanią “Mechaniku postaw na BILSTEIN!”, wystartowała akcja VIP TO TRIP 2021 oraz “Akcja Filtracja” od marki FILTRON.

 

Moto-Profil rozdał 24 egzemplarze Opli Corsa Elegance laureatom plebiscytu Samochodowego Konkursu Roku, a AS 24 otworzył swoją kolejną stację paliw, tym razem w Wyżnem.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).