Ople Corsa Elegance trafiły do klientów Moto-Profil | MOTOFAKTOR

Ople Corsa Elegance trafiły do klientów Moto-Profil

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2021

Za nami zarówno finał, jak i rozdanie nagród w plebiscycie Moto-Profil. Zwycięzcy otrzymali 24 egzemplarze Opli Corsa Elegance.

Samochodowy Konkurs Roku zmobilizował uczestników do rekordowych zakupów promowanych produktów. Dzięki portalowi rankingowemu mogliśmy przyglądać się zmaganiom rywalizujących partnerów, którzy od 1 sierpnia 2020 roku do końca stycznia 2021 roku zacięcie walczyli o kolejne punkty konkursowe. Partnerzy wykazali się ogromną mobilizacją i determinacją.

 

Konkursowe samochody czekały na swoich nowych właścicieli w Chorzowie, gdzie przedstawiciele Moto-Profil oraz dostawcy przekazali każdemu z wygranych nowego Opla Corsę Elegance. Cały proces został rozłożony w czasie, aby sprostać wszelkim wymogom sanitarno-epidemiologicznym. Dzięki temu każdy zwycięski uczestnik konkursu mógł w bezpiecznych warunkach i dogodnym dla siebie terminie odebrać wygraną.

 

Partnerami zmagań były firmy: ATE, Blue Print, Bosch, Brembo, Denso, febi bilstein, Mann-Filter, Monroe, Philips, Schaeffler, Valeo, Varta oraz Zimmermann.

 

Źródło: Moto-Profil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).