Wystartowała kolejna edycja VIP TO TRIP | MOTOFAKTOR

Wystartowała kolejna edycja VIP TO TRIP

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2021

Początkiem marca ruszyła kolejna odsłona promocji VIP TO TRIP, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów.

Promocja skierowana jest do klientów Auto Partner SA, a nagrodą, jak w poprzednich latach, będzie wyjazd szkoleniowy. Dla zwycięzców, którzy zamiast wyjazdu woleliby wybrać się na zakupy, przewidziano możliwość wymiany nagrody na jeden z atrakcyjnych bonów zakupowych.

 

W tym roku uczestnicy promocji po zalogowaniu do platformy www.viptotrip.pl zobaczą dwa targety zakupowe do zrealizowania na towarach partnerów akcji. Realizacja jednego z nich jest gwarantem otrzymania nagrody. Zakup niektórych marek jest szczególnie korzystny, gdyż ich produkty objęte są specjalnym premiowaniem, zwiększającym obroty uczestników.

 

Pierwszy target zakupowy wyznaczony jest na wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na uczestników tej wycieczki czeka tydzień spędzony w zapierającym dech w piersiach Dubaju, co stwarza idealne warunki na relaks i aktywne spędzanie czasu. Uczestnicy zostaną zaproszeni do 5-gwiazdkowego, nowoczesnego hotelu all inclusive, w którym niewątpliwą atrakcją jest bar na 31. piętrze z niesamowitymi widokami.

 

Z kolei klienci, którzy zrealizują drugi target zakupowy, w nagrodę wyjadą na największą z Wysp Karaibskich – tropikalną Kubę. Ten chętnie odwiedzany przez turystów kraj kojarzy się przede wszystkim z gorącym klimatem, kolonialną architekturą, zabytkowymi samochodami, kubańskimi cygarami, a także muzyką latynoską i salsą, chętnie tańczoną na ulicach miast. Nie można zapomnieć o błękitnym oceanie i plażach pokrytych aksamitnym, białym piaskiem. Tydzień na Kubie w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu, z wycieczkami do Hawany i Trinidadu na pewno dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

 

Wszystkim uczestnikom niezdecydowanym na wyjazd organizator zagwarantował możliwość wymiany nagrody na jeden z bonów zakupowych o wartości odpowiedniej dla zrealizowanego targetu zakupowego. Do wyboru będą vouchery Itaka, vouchery na narty, bony Apart, bony Media Expert, a także rabaty transakcyjne do zrealizowania w sieci sprzedaży dystrybutora.

 

Promocja trwa w okresie od 1 marca do 30 listopada 2021 r. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na platformie www.viptotrip.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

 

Partnerami VIP TO TRIP 2021 są:

 

MaXgear, Quaro, Bosch, Castrol, Continental, Febi, Japanparts, KYB, MEYLE, NK, NRF, Osram, Rymec, Schaeffler, SKF, TRW, Valeo, MANN

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).