Ruszyła kampania "Mechaniku postaw na BILSTEIN!" | MOTOFAKTOR

Ruszyła kampania "Mechaniku postaw na BILSTEIN!"

Dziś oficjalnie rozpoczęła się globalna kampania "Mechaniku postaw na BILSTEIN!" promująca zakup części niemieckiej marki.

Zasady akcji są bardzo proste. Premiowany jest zakup dowolnych produktów BILSTEIN (amortyzatory, miechy powietrzne, kolumny airmatic, zestawy zawieszeń, sprężyny oraz łożyska górnego mocowania, elementy ochronne i odbojniki) o łącznej wartości 3000 złotych netto. W zamian nabywca otrzymuje komplet firmowej odzieży warsztatowej (czapeczka, koszulka, spodnie i rękawiczki).

 

Poszczególne zakupy dokonane w czasie trwania akcji (od 15 marca do 30 kwietnia 2021 lub wyczerpania zapasów promocyjnych) można sumować. Do kolejnych o wartości 3000 złotych netto dodawany jest następny zestaw odzieży warsztatowej z logo BILSTEIN.

 

Akcja „Mechaniku postaw na BILSTEIN” prowadzona jest przez oficjalnych Partnerów marki BILSTEIN w Polsce: Auto Land, Auto Partner, Inter Parts, Motogama i Polcar.

Hasło akcji "Mechaniku postaw na BILSTEIN" ma wielowątkowy wydźwięk. Z jednej strony zapraszamy warsztaty do skorzystania z promocji, z drugiej sugerujemy na jakiej marce amortyzatorów warto oprzeć zawieszenie samochodu. Ale to nie wszystko, bo zachęcamy również do przystąpienia do Klubu Błękitnych Bohaterów. To wyjątkowe miejsce dla profesjonalistów, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe.

brand manager marki BILSTEIN w Polsce - Tomasz Siemek

 

Udział w programie Heros in Blue jest bezpłatny, obowiązuje jednak ograniczona liczba uczestników. Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.

 

„Heroes in Blue” to program dla mechaników zajmujących się serwisowaniem i wymianą amortyzatorów. W jego ramach BILSTEIN udostępnia dodatkowe materiały techniczne i porady praktyczne, informacje o nowościach, dedykowanych promocjach i akcjach specjalnych, filmy szkoleniowe oraz forum wymiany doświadczeń i wspólnych rozwiązań napotykanych wyzwań.

 

Źródło: BILSTEIN

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).