„Akcja Filtracja” od marki FILTRON powraca | MOTOFAKTOR

„Akcja Filtracja” od marki FILTRON powraca

person Redakcja 19/03/2021

Warto zdobywać wiedzę o filtrach marki FILTRON, by zapewnić sobie udział w finale X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Tym razem „zielona karta” nie tylko dla młodych mechaników.

Marka FILTRON jest bardzo dobrze znana uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – nie tylko z konkurencji praktycznych, w których co roku walczyli o zwycięstwo w finałach organizowanych podczas Poznań Motor Show, ale także z „Akcji Filtracji”, która po raz pierwszy pojawiła się w ubiegłorocznej edycji Mistrzostw.

 

„Akcja Filtracja” to przede wszystkim mocna dawka profesjonalnej, pogłębionej wiedzy na temat procesów filtracji oraz samych produktów i ich właściwości. Marka FILTRON kładzie szczególny nacisk nie tylko na aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływem filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Do dyspozycji jest także Akademia FILTRON, dostępna na stronie internetowej akademia.filtron.pl.

 

Podczas IX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników „Akcja Filtracja” była skierowana do uczestników kategorii Młody Mechanik. W tym roku do adeptów zawodu mechanika samochodowego dołączą ich starsi koledzy – mechanicy zawodowi. Dzięki marce FILTRON będą mieli okazję odbyć kompleksowe szkolenie dotyczące filtracji. Wystarczy wejść na mistrzostwamechanikow.pl, zapisać się do Akademii Młodego Mechanika, przejść szkolenie marki FILTRON i wypełnić test sprawdzający zdobytą wiedzę. A jest o co walczyć. Nagroda jest wyjątkowo atrakcyjna – to „zielona karta” uprawniająca do udziału w finale X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Marka FILTRON zaprasza w tym roku także do udziału w programie promocyjnym „FILTRON BENEFIT 2021”, skierowanym do firm zajmujących się sprzedażą i wymianą filtrów. Wystarczy zarejestrować się na benefit.filtron.pl, kupować filtry marki FILTRON i/lub WIX Filters i odbierać nagrody gwarantowane.

 

Nowością, jaką przygotowała w tym roku marka FILTRON jest specjalna „Strefa konkursowa dla mechaników i sprzedawców” – profesjonalistów z branży, którzy na co dzień pracują w firmach uczestniczących w FILTRON BENEFIT. W ten oto sposób nagrody mogą otrzymać właściciele firm, jak i same osoby zajmujące się bezpośrednio sprzedażą i wymianą filtrów.

Ambasadorem programu „FILTRON BENEFIT 2021” jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo – również ambasador X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Jest to wartość dodana dla naszego programu,ponieważ Grzegorz jako twarz Mistrzostw Mechaników będzie od tego roku także bliżej klientów marki FILTRON. Liczymy, że współpraca pomiędzy marką FILTRON, a Grzegorzem Dudą z czasem poszerzy się o inne projekty wspierające mechaników zarówno tych, którzy są na początku swojej drogi zawodowej oraz wieloletnich praktyków tego zawodu. Lidia Misiuna Kierownik Działu Marketingu MANN+HUMMEL FT Poland

„Akcja Filtracja” to doskonały przykład programu skierowanego zarówno do młodych ludzi, jak i mechaników zawodowych. Świetnie oddaje to nie tylko jedno z haseł Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników #ŁączymyPokolenia, ale także realny wymiar działań prowadzonych przez organizatorów Mistrzostw. W edycji zawodów z 2019 r. jedną z konkurencji praktycznych w kategorii Młody Mechanik oceniał 14-letni Karol Duda, który może pochwalić się wieloma osiągnięciami w motorsporcie. Warto podkreślić, że Karol Duda w wieku 3 lat jeździł spalinowym quadem 125 cm3 bez ogranicznika mocy, a w wieku sześciu lat po raz pierwszy usiadł za kierownicą samochodu. W sezonie 2018 startował w cyklu zawodów Race Day Cup i zdobył dwa tytuły mistrzowskie – Mistrz Junior 2018 i Mistrz AWD 2018.

 

Filtry marki FILTRON są od blisko 40 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące.

 

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Marka oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

Źródło: FILTRON

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).